انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-05-2014، 17:59)  Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:44)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فآطمه جونـ .. من با کسی سر چیزای بیخـود دعوآ نمیکنم عزیزم ... حرفـی دآری بـزن ...
Heart
|: پــری ؟! :|

(12-05-2014، 17:44)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حس میکُنم ب زبون فضاییا حرف زدی -____-
آره؟ :|
چون هیچی نفهمیدم -_-
نصف حرفامو خوردم :| ..

رضــا ؟! با این دخیه قبلا حرف زده بودی که اسمت رو میدونه ؟!

+ آرمینا؟! ازت یه چیزایی یادمه !!

+ ستی ژونم ^_^
خدایا شکرت ^___^
خوبی؟
(12-05-2014، 17:59)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:44)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فآطمه جونـ .. من با کسی سر چیزای بیخـود دعوآ نمیکنم عزیزم ... حرفـی دآری بـزن ...
Heart

(12-05-2014، 17:44)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون هیچی نفهمیدم -_-

+ ستی ژونم ^_^
نه باو!
هلن ازم اسممو پرسید!
از ااونجا فهمیده!
بابا تو اصن به من پیام دادی ارمینا؟
(12-05-2014، 17:59)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='✔ בختر ایرونـــــــے ✔' pid='1873141' dateline='1399905867']
Heart

به جون خودم من رومیسآم .. رومیسآ عزیز ..
:{
[ -> ]
[ -> ]
Heart

[ -> ]
چون هیچی نفهمیدم -_-

+ ستی ژونم ^_^
فاطو ^________^

عشقی ||:

(12-05-2014، 18:00)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:58)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:56)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:55) pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:54)Armina.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستاره؟ منو یادته؟

با منی؟
هم تو هم اون یکی ستارع!

عزیزم بخدا نمیشناسمت یه نشونه بدع شاید یادم بیاد ||:

(12-05-2014، 17:56)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:53)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی|:

ســــــتـــی^_^

کیا ^____^

خوبی عشقم ^_^
ارع نخــودی^__^

دلــم میخــواد بــت بگم نخــود(:

نخــودی منی دیه!
بگو عشقم ^__^

چ خبر؟
!!!
(12-05-2014، 18:00)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:59)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:55)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:49)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولیـن دوسـت صورتـیه مـن ..Heart

اوخخییی!

میخوام بهترین دوست شم!

نیستم؟؟؟
هستم؟؟؟

فلا دوستمی ..
تا بهتریـن .. ایشالآه میشـی ..
ازت خوشـم میـاد ...
هستـی Heart

هومم....

هرروز بیــآ...

البته من دیه شاید نیام!

ولی امروز از صبح اومدم، تاشب هستم!

بعد امتحانا میام دیه!

ایشالله منم از این به بعد هرروز مزآحمتونم :

Dبه خآطر امتحآنآ ؟؟

چنـ سآلته رآـسی ؟

منم موقع امتحآنآ کم میآمـ ..
Smile
13.5
کلاس هفتم.
متولد79 ام.

اره دیه...

امتحــانا پدر درمیــارن!

بیا!

بعد امتحــآنا ولـــتون نمیکنم!

از صبح تا شب میام!
(12-05-2014، 18:01)setareh. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا تو اصن به من پیام دادی ارمینا؟
اره ولی ماله خیلی وقته پیشه فک کنم!!
من خودمم یادم رفته بود!!
(12-05-2014، 18:02)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 18:00)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:59)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:55)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 17:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوخخییی!

میخوام بهترین دوست شم!

نیستم؟؟؟
هستم؟؟؟

فلا دوستمی ..
تا بهتریـن .. ایشالآه میشـی ..
ازت خوشـم میـاد ...
هستـی Heart

هومم....

هرروز بیــآ...

البته من دیه شاید نیام!