انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-06-2014، 9:47)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:45)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:40)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با واجبی بزنید هیچی در نیاد:|:|

امان از تجربه بچه ها!

(03-06-2014، 9:40)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شل شاک بازی میکنی نامرد؟:| چرا به من نمیگین منم بیام=(

ممد شل 2 میزنی؟؟

آره دادا
اسم اکانتت چیه؟

mohammad iran

اد کردم.
(03-06-2014، 9:44)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:41)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:40)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:39)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هنو بآزی شرو نشده میزنن تآنک منو میگآن دیوثآ :|

شل شاک بازی میکنی نامرد؟:| چرا به من نمیگین منم بیام=(

خیلی وخته :|

پآشو بیا الآن ..

کدوم روم هستین؟؟؟اسمتون چیه؟

No Name1

یه روم بسآز ادد کن ..
(03-06-2014، 9:43)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من واس کسی شاخ نمیشم .. چون شاخ شدن کار عقده ای هاس ..

حوصله ی دعوا ندارم اعصابمم به گـ8س :|

آره تو راس میگی .. تو همیشه راس میگی .. من جوگیر من عقده ای من هر چی که تو بگی !!

هر جور میخوای فک کن چون واقعـا اهمیت نمیدمـ..

من نه نیازی به تو دارم نه به اون ..

هع .. هـاع ..

هوامـو داشتید ؟ منت میزاری رو سرم ؟!

بگو چجوری جبران کنم که دیگه نزنید تو سرم ..

هع .. دو تاییتون : )

جمع نبند خوتو با اهـورا .. چون حساب تو و اهـورا جداس ..

نمیتونم تحمل کنم این لوس بازیاتو ..

فقد میخوای به این فک کنی که همه از تُ بدشون میاد و ناز بکنی واسشون

اعصاب تو همیشه ب گـ*س (:

باشه همیشه تو راست میگی ^_^ من لوس من بچه یا هرچی که تو بگی فقد دلم میخواد بری کنترل پنلتو سر بزنی دُخی

من هیچوقت منت نمیزارم .. فقد گفتم هواتو دارم !

خودم میدونم بچم نیازی نی شما ها بهم بگین (:

دوست دارم فاطمه .. فقد همین
(03-06-2014، 9:48)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:46)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:44)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:42)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 9:39)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کـه سیبیل درآد ؟!
نـع |:
تیـغ دو بـرآبـر مـی کـنـع |:
اونـوقـت اگته زیـآد شـه مـیـشـه هـزآر جـور مـدل دآد |:
مـثـلـه مـن بـدبـخـت نـشـیـن کـه هـمتش مـدآد تـو ابـروشـه ابـرو نـدآره !! cry2

همـون سیبیله دیه -ـــــــ-

همون موچین خوبه !!

درد دآرع !! O_O

خـو دیگه نمیدونـم ^ــــ^

همون تیغ کـآرتو را میندازه !!
عـرفـآن تـو ایـیـده ایـی نـدآری ؟! V: