انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اتفاقا اتفاقا رضا پیشرو واقعا چشماش ترسناکه من از تاویزیون می بینمش می ترسم از نزدیک ببینمش دیگه خدافظ رزی:|
(03-06-2014، 12:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 12:36)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سَلــآم :||

سلام .. ببخشید ندیدمت .. خوبی ؟ (:
:||

سلـامـ -_-

مهم نی ..*-* 

مرسی تو خوبی ؟! : )
(03-06-2014، 12:40)kasra 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جن که نیستم بترسید!!
رضا پیشرو هم شیطان پرسته ولی بچه خوشگله/

میدونی .. من جن دیدم .. اما نترسیدم .. موهاش تو هــوا میموند خیلی خوشگل بود .. باهم دوستیم *^_^*

:|
(03-06-2014، 12:44)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعضی وختا..!
چطور?

:| ! ..

حدسم دُرُست بود ینی ؟ :|

تو اون نبودی ولی اون شبیت بود .. اون سیگار میکشید و لباسی که گُفته بودی تنش بود :| !

اهورا /: چیزی شُده ؟
سلام....
(03-06-2014، 12:44)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دین و مذهب هر کسی به خودش ربط داره ولش کنید.

خودش انتخاب کرده 

امیر فک کرده مآ تعطیلیم !
ببره خودش مسخره کنه ! :|
(03-06-2014، 12:39)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضا >_<
اون پست رو ویرایش کن !
وگرنه دیگه باهات حرف نمیزنم
حرف نزن:|
باشع ویرایش میکنم

(03-06-2014، 12:44)kasra 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یه کتاب قدیمی داشتم که میگه: اگه توله سگی رو که چشم باز نکرده بسوزونی بندازی تو یه شیشه و....شیطان پرست میشی؟!
انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم/
تو سگ آتش زدی؟
حیف بنزین:|
شنيدم از تو آشپزخونه صدا مياد رفتم ميبينم داداشم هی در یخچالو باز و بسته ميكنه ميگم: چرا همچين ميكنی؟ درش كنده شد ميگه: دارم رفرش ميكنم ببينم چیز جديد پيدا ميكنم يا نه!!!
خدايا اين خوشيا رو از ما نگیر!
فری نفس عمیق بکش!
فری نفس عمیق بکش!
فری فری فری!
رز داره کارا رو درست میکنه !

هوووووفففف
جمعا اجازه هس یه صحبت دوستانه با این پسر داشته باشم?|: