انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【134】 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(03-06-2014، 12:50)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه که بودم یه بار نصف شب تو خونمون صدای ظرف شستن میومد رفتم تو آشپزخونه دیدم هیشکی نی :||| 

از همون موقع جنارو کلفت فرض کردم :||
کُلُفت؟:|
(03-06-2014، 12:48)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوگند چرا نمیحرفی؟

کسی نی بحرفم بآش
فقد تویی!
(03-06-2014، 12:50)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قرارم ک میزارن:|

هوممم ! :|

امانتی دستم بود میخواستم بش بدم که نیومد :|
(03-06-2014، 12:50)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 12:48)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 12:46)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 12:44)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعضی وختا..!
چطور?

:| ! ..

حدسم دُرُست بود ینی ؟ :|

تو اون نبودی ولی اون شبیت بود .. اون سیگار میکشید و لباسی که گُفته بودی تنش بود :| !

اهورا /: چیزی شُده ؟

هه!
بعدا بیا باهام حرف بزنیم..
الان جوابت رو نمیدم
قرارم ک میزارن:|

یکی منو درک کرد !
بآجنآق ! (:
(03-06-2014، 12:47)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درودSmile

جــــــــــــیغغغغغ *>_<*

چـی مـیخوآستــَم بـگـَم !؟ |: ..

آهـا ..

دُرود |: ..
(03-06-2014، 12:48)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 12:46)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فری نفس عمیق بکش!
فری نفس عمیق بکش!
فری فری فری!
رز داره کارا رو درست میکنه !

هوووووفففف

تموم شد D:

حالا غش کن ^_^*
هیم آخر چرا >____<
(03-06-2014، 12:49)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: ...Sogand♥♥♥، ALONE B0Y، ERF@N، F A R ! N، frost، kasra 77، NICKOLAS، SomeOne ×، ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ، آتوسا(1)، امیررضا*، றiSs~AlØn، ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ، ツ נڅــ ـ ـ ـےツ*، ツℒმMἶმツ

بفـرمـا ..
مـلت زُل زدید بـه اینجـا -_-
عـنـــ*ـآ -_-
سـآنـسور کردَنم تُ حلقتون -_-
شمـا بـاید مـنو 5 رقـمی کــُنید -_-*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=114891&pid=1955923#pid1955923

سانسورم بکنی باز اخطار دارهDodgy
خو .. رضا دلت نمیخواد پ.خ منو جواب بدی ؟

جواب نده ! :|

اهورا تو پ.خ منو جواب بده ..

فاطی لااقل تو :|

خُدایا دلم گُشنشه (ـ_ـ*) :|
ن دیگه نمیشه!
اخه پسر خوب تو چی میدونی از شیطان پرستی!?
ادم با سوزوندن توله سگ یه شیطان پرست نمیشه!
برو یکم مطالعه کن..
اصن اصول اولیه دینت رو بگو ببینم!
(03-06-2014، 12:50)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-06-2014، 12:47)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عرفان وات د فاز :| ؟

هـویییی عرفون من با زنت قهر بودم (ـ_ـ*)

نامادری اصد دیگر :|

گاهی دلش میخواد بچه شوورشو بزند :||

منو با کمربنده تو میزنه (ـ_ـ*)
عرفان دروغ میگه :||
قلبونش بلم داره ادبت می کنه تا دیگه به تک پر رای ندی بعدم بگی عاشقش نیسم^___^