انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من وقت ندارم توي 24 ساعت خرابم |:
(13-06-2014، 20:06)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 19:58)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضآ به مآ مآزندارنیآ میگه رشتی ! ؟
تآزه بهشهر نزدیک گرگآنه اصلا ! :|
حشقش ! ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 163

مآ اردو بودیم عبآس آباد 20 تآ اتوبوس دخترآ ترکمن دور مآ بودند ! :|

ما رو بردن میدان تیر عباس اباد . دختر بهشهریا دورمون بودن .. جیغ جیغ میکردن نفهمیدیم اسلحه ی کلاشینکفو چطور باز و بسته کنیم .... Big Grin

ما رو دیده بود الِـلـِه شده بودن ..
اجــــــب مارو اردو بردم امل !! اجب جایی بود !! اشتباه رفته بودیم |: اون روز زنونه بود lo0o0o0l
انقد حــآل داد !! گیتار بردم تک دس خوندم دوسام دس میزدن !!
دخترا هم ک دور تا دورمون بودن همراهی میکردن |:
تا حالااینهمه جمعیت برام دس نزده بودن |:
(13-06-2014، 20:08)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:06)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:05)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من هنوز به روابط زن و شوهری پی نبردم:|

احمد و فاطی.؟=))))))))))))))Rolleyes
مشکلی هس ؟! .__.

رو مخم نرو ها:|
او لـآ لـآ :|

چهار ستون بدنمـ لرزید :|

هنو تازه نرفتم رو مخت که بفهمی ینی چی (((=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=7295

اوه تـاپیـک بالای 18 سال . Huh

نگـاه کنید خودم میرم به بچه های جهنم خبر میدم کَت بسته ببرنتون تو جهنم اب جوش بخورین .Big GrinDodgy
(13-06-2014، 20:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:06)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر *-_-*

گــ*ـهههه سَـــــــگ :|

تصمیم گرفتم بات صلح کنم :|

دستمـــوو ببــوس ! Rolleyes ||||||||:
انگشت شصت |:
مــــن نمیخوام صلح کنم |:
ویییییی
چقد شبیه خسرو پرویز شدم |:
انگشت وسـط ||:

نمیخـوای ؟

دو دیقه وقت میدم بت تجـدید نـظر کنی Rolleyes

اگه نخوای :
1. هیچ سپاسی از طرف من دریافت نخواهی کرد .. :|
2.رفتارم بات مث سگ میشه |:
3.ب گهه خوردن میوفتی |:

انتخاب کن -_-*
1 : مهم نیس |:
2 : مهم نیس =|
3 : مهم نیس =)))) lo0o0o0o0l
(13-06-2014، 20:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:08)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:06)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:05)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مشکلی هس ؟! .__.

برو خونتون عمو جون..

فاطمه مسخره بازی در نیار حو3له ندارم بخدا
|: ..

هیم|:

کسی هَ؟
(13-06-2014، 20:09)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:06)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 19:58)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضآ به مآ مآزندارنیآ میگه رشتی ! ؟
تآزه بهشهر نزدیک گرگآنه اصلا ! :|
حشقش ! ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝ 163

مآ اردو بودیم عبآس آباد 20 تآ اتوبوس دخترآ ترکمن دور مآ بودند ! :|

ما رو بردن میدان تیر عباس اباد . دختر بهشهریا دورمون بودن .. جیغ جیغ میکردن نفهمیدیم اسلحه ی کلاشینکفو چطور باز و بسته کنیم .... Big Grin

ما رو دیده بود الِـلـِه شده بودن ..
اجــــــب مارو اردو بردم امل !! اجب جایی بود !! اشتباه رفته بودیم |: اون روز زنونه بود lo0o0o0l
انقد حــآل داد !! گیتار بردم تک دس خوندم دوسام دس میزدن !!
دخترا هم ک دور تا دورمون بودن همراهی میکردن |:
تا حالااینهمه جمعیت برام دس نزده بودن |:

تو هم رفتی خالی ببندی ؟؟؟ Tongue

گیتـآر>؟ توی اردو ؟ ؟ دخدرایی که دور تو جمع شدن؟ Confused تک دست ؟ Big Grin

من یه بار تیمپو بردم دریا زدن ترکوندنش . همون جا انداختنش تو اب .
(13-06-2014، 20:12)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

مشکلی هس ؟! .__.

برو خونتون عمو جون..

فاطمه مسخره بازی در نیار حو3له ندارم بخدا
جون من برمـ رو مخت برم برم برم ؟! Big Grin :|

باشه ._. من مشکلی نارم با کسی ._. ببخشید ._.
(13-06-2014، 20:11)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:06)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 20:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر *-_-*

گــ*ـهههه سَـــــــگ :|

تصمیم گرفتم بات صلح کنم :|

دستمـــوو ببــوس ! Rolleyes ||||||||:
انگشت شصت |:
مــــن نمیخوام صلح کنم |:
ویییییی
چقد شبیه خسرو پرویز شدم |:
انگشت وسـط ||:

نمیخـوای ؟

دو دیقه وقت میدم بت تجـدید نـظر کنی Rolleyes