انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-06-2014، 13:14)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخبار دیروز: به یک زن رشتی که در پارک مشغول دویدن بود تجاوز شد.
اخبار امروز: امروز هزاران زن رشتی در پارکها میدوند....... ! :|

این واقعیته جک نیس:

یه گروهی تو رشت اومده به نام مُهای زن و مردا رو میدزدن میکشن و جنازشونو میندازن تو دریا

واقعیت داره

حتی یه مرد گنده رو هم دزدیدن:|

تعدادشو کلا 100 نفره 60تا زن 40 تا مرد
(13-06-2014، 13:15)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:13)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احمت ؟! ^_^

جون ! ؟ (. .*)

میخوام یه چیزی بگم در گوشت ._.

تو پ خ بگو ! @_@
(13-06-2014، 13:14)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(13-06-2014، 13:13)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کارتون خیلی زشته واقعا .. !

ب توهیناتون ادامه بدید و بخندید ..

چ ترک،لر،قزوینی،کرد ..
هممون ادمیم ..

مطمئنا شمام دوس ندارین بتون توهین شه ..

خدافظ

:|
بنظرت من میخندم ! ؟ Dodgy

من چیزی ک دیدم و میگم ..

نخندیم کار خوبی نمیکنی ..
چرا راجب خودتون ی جوک نمیگی ؟ مثلا ی روز ی فارسه..!

هان؟خوشت میاد؟ ..
(13-06-2014، 13:16)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

(13-06-2014، 13:13)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کارتون خیلی زشته  واقعا .. !

چ ترک،لر،قزوینی،کرد ..
هممون ادمیم ..

خدافظ

حواست باشه بخاطرِ جوک اخطار نگیری..!-_-

ذیگه نیمگم ! :||||||||||

(13-06-2014، 13:17)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
کارتون خیلی زشته واقعا .. !

چ ترک،لر،قزوینی،کرد ..
هممون ادمیم ..

خدافظ

من چیزی ک دیدم و میگم ..

نخندیم کار خوبی نمیکنی ..
چرا راجب خودتون ی جوک نمیگی ؟ مثلا ی روز ی فارسه..!

هان؟خوشت میاد؟ ..

من بچه فآرس نیستم ! :|
(13-06-2014، 13:06)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:01)sekseke نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 12:57)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 12:52)sekseke نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 12:49)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بارون ^__^

چطور ممکنه وسط تابستون بارون بباره ؟! :|||||
باران میبارد تا غلظت گناه را بر سر " لاس زنان " کم کند و بشویید . *-_-*

خوبی؟ ._.
بیا بریم استخر ._.
یه زمانی اکسیژنت بودم حالا که دورم ازت دیگه زنگ نمیرنی ؟ (. . )

میام سرتو میکنم زیر اب خفه شی /(^0^)\

تو خودتو نشون نمیدی ._.

منم وایمیسم بر و بر نگات میکنم اره؟ :|

مریم ..
چیزه .. ازون یارو خبری نداری ایا؟ ._.
باس بگردی تا پیدام کنی (*. .)

دیگه وختی سرتو کردم ریزه اب چی میخوای بخوری ؟ -_-

آر ؟ :/
سارا جون Magical Girl  امضات باحاله میشه دانلود کُــنم؟
هیم ..
من کار مهمی دارم بعدا میام

دافظ.....
(13-06-2014، 13:16)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:15)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:13)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:10)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احمت ؟! ^_^

جون ! ؟ (. .*)

میخوام یه چیزی بگم در گوشت ._.

تو پ خ بگو ! @_@
میخواستم همینکارو بکنمـ ._.
(13-06-2014، 13:19)sekseke نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:06)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:01)sekseke نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 12:57)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 12:52)sekseke نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باران میبارد تا غلظت گناه را بر سر " لاس زنان " کم کند و بشویید . *-_-*

خوبی؟ ._.
بیا بریم استخر ._.
یه زمانی اکسیژنت بودم حالا که دورم ازت دیگه زنگ نمیرنی ؟ (. . )

میام سرتو میکنم زیر اب خفه شی /(^0^)\

تو خودتو نشون نمیدی ._.

منم وایمیسم بر و بر نگات میکنم اره؟ :|

مریم ..
چیزه .. ازون یارو خبری نداری ایا؟ ._.
باس بگردی تا پیدام کنی (*. .)

دیگه وختی سرتو کردم ریزه اب چی میخوای بخوری ؟ -_-

آر ؟ :/

اره ..
لگد میزنم اونوخ ._.

(13-06-2014، 13:19)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا جون Magical Girl  امضات باحاله میشه دانلود کُــنم؟

نخیر،نمیتونی .. !