انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 141 ❝
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر  همگی
اومدم مرضیه ^_^
هیییم مرضی ^_^

میدونی خیابون امام حسین کجاس ؟!..

اطراف اونجا خونه ی یکی از فامیلامونیم .-.

*^_^*

دوباره شاد شدم *^_^*
-_-

(13-06-2014، 13:43)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:39)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:37)sekseke نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-06-2014، 13:34)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مریم خآنوم !
به امیر بگم بیآد !
تو از اون آدامایی هستی که دو شخصیت داری ! (:

امثآل تو رو به دل نمیگیرم یه مشت دختر لوسید ! ((((:
منو از اون بچه دبستانی میترسونی ؟ =))) 

شاید اگه به تو بگم امیر بیاد برینی به خودت از ترس =))

منم امثال تورو اصن ادم حساب نمیکنم یه مشت خود بزرگ بین که دیگران ببننت گنده گوزی میکنی =))))

اولی رو کآملاً بآهآت موافقم !

ولی در کل ... ننت ! ((((:

شخصیتت در همین حده .. هنو نمیتونی عین ادم حرف بزنی .. !

ببین بآلآ بهم چی گفت !
بعد بهم چرتُ پرت بگو ! :|
اون موقه که تو کو* مدیرا بودی من میشناختم اون موقه که تو گ.ا راتم نمیدادن =))

واقعا که خیلی نآمردین ! :|

خدافظ ! :|
من طرف حقم :v
گورتو گم نکن -_-
(13-06-2014، 13:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیییم مرضی ^_^

میدونی خیابون امام حسین کجاس ؟!..

اطراف اونجا خونه ی یکی از فامیلامونیم .-.

*^_^*

دوباره شاد شدم *^_^*

لعنت-_-

نمیتونم بیام اه ..

حیف شد._.

اگر یه مقدار نزدکی تر بودید سه سوت اونجا بودم):
احمت:| خوبه منم بگم عمت؟
پارمی بغض قلم نیستی:/\??
(13-06-2014، 13:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این دیگه چ جمله ای بود.؟:|
(13-06-2014، 13:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عرفان؟|:
مشکل عمس ؟:|
من عمه زیاد دارم :v بیاین سر عمه من خالی کنین :|