انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-06-2014، 1:38)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا نمیدونستم فک زدن با یه انگلیسی اینقد سخت باشه ._.

یه بارمن انقد چرت و پرت گفتم یارو گذاش رف..
(24-06-2014، 1:38)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خولی مهناز؟؟؟! (´▽`)

بلـــه!

تو خوبـــی؟
یه چیزی بگـــم؟
صدا سه تار تو مخمه>__<

:|
خوبم مهناز.~_~.

بگو
(24-06-2014، 1:41)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدا سه تار تو مخمه>__<

من میخوام رشته انتخاب کنم میشه در اون مورد یه تاپیک بزنی گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】 106

(((=
(24-06-2014، 1:43)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبم مهناز.~_~.

بگو

مــن....از اسم غــزل خیلــی خوشم میـــآد ♥

^ــ^*
(24-06-2014، 1:40)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2014، 1:38)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من خیلی دقیق باهاش حرف میزدم ولی بازم نمیفهمیدم چی میگفتم ._. یاروئم خوشحال .__.
انقد باهاش فک زدم ._.
بم گُف can we talk tomorrow? تا تونستم از اون مکان دور شدم ._.
(24-06-2014، 1:44)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2014، 1:41)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدا سه تار تو مخمه>__<

من میخوام رشته انتخاب کنم میشه در اون مورد یه تاپیک بزنی گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】 106

(((=
ببند قرم**ق:|||||

چ رشته های چرتی تو دنیا وجود داره ک من ازش بیخبرم:V
دو قطره آب ریخت رو مانیتور
اومدم با دستمال کاغذی پاک کنم دیدم قهوه ایه
تعجب کردم ، نگو گــــِـــل درست شده بود !
(24-06-2014، 1:45)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-06-2014، 1:40)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من خیلی دقیق باهاش حرف میزدم ولی بازم نمیفهمیدم چی میگفتم ._. یاروئم خوشحال .__.
انقد باهاش فک زدم ._.
بم گُف can we talk tomorrow? تا تونستم از اون مکان دور شدم ._.
طرف مرد بود یا زن:|؟