انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام تو آل
ینی میشه ی روزی من بیام و نویسنده شده باشم و سوپرایز بشم ؟ :/

مث مدیر آزمایشیا .. هعی !

با این دعواهام و سوابقم باس نویسندگی رو ببوسم بزارم کنـــــــــــــآر ..
(23-06-2014، 19:18)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تارا .. نمیخوام ریا بشه ولی من روزه بودم باس برم افطاری ._. !

فعلن :|

عـــزیزم (:
قبــول باشـــه :*
(23-06-2014، 19:17)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نورا باهاتون هم صدا میشه ._.

من دارم میرم ._.

امکان داره تا یه ماه نیام ._.

فقد امکان داره ._.

خب خدافستون ._.
هی...

همه واس ما کلاس میزارن:|
(23-06-2014، 19:13)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 19:09)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 19:02)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آوا کی اومدی عجقول ؟ O_O

اندکــ دقیقــه ای بیش نیــس :|
چطوری دوستــ صمیمیــ جونم ؟ (:
خوبیــ؟
مامان خوبـه ؟
خآنواده خوبن ؟
:*
خوبم تو چطوری ؟ (:
اونا عالین ! ^_^

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】 60
(23-06-2014، 19:17)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من دارم میرم ._.

فقد امکان داره ._.

خب خدافستون ._.
تو غلد کردی ._.

(23-06-2014، 19:18)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تارا .. نمیخوام ریا بشه ولی من روزه بودم باس برم افطاری ._. !

فعلن :|

همون رمضون نشده ._.

باشه برو!
(23-06-2014، 19:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من دارم میرم ._.

فقد امکان داره ._.

خب خدافستون ._.
هی...

خواهر گرام نمیزاره :|

میگه اگه لب تابتو روشن کنی اون رازتو به بابا میگم :|

بعدشم شارژ نتم ._.
(23-06-2014، 19:19)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی میشه ی روزی من بیام و نویسنده شده باشم و سوپرایز بشم ؟ :/

مث مدیر آزمایشیا .. هعی !

با این دعواهام و سوابقم باس نویسندگی رو ببوسم بزارم کنـــــــــــــآر ..

من یه روز رفته بودم خونه خواهرم نبودم .. روز بعد دیدم صورتیم :|

هیچ وقت یادم نمیره اولین کسی که بهم تبریک گفت صباصون بود ..

یادم نمیاد کی مدیر شدم من :|
اردکــ تکـــ تکـــ
تکــ تکـــ اردکــ
:|
بای
(23-06-2014، 19:21)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 19:20)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من دارم میرم ._.

فقد امکان داره ._.

خب خدافستون ._.
هی...

خواهر گرام نمیزاره :|

میگه اگه لب تابتو روشن کنی اون رازتو به بابا میگم :|

بعدشم شارژ نتم ._.
:|...