انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-06-2014، 21:19)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:18)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37366&page=6

سپاس هم زد لامصب -_-

حالا اونم پیشنهاد نده خودم پیشنهاد میدم .
مرسی (:
من نویسنده نمیشم چون شیوا بد جور با من مُخالفه !

تو پ.خ داشت منو میخورد :|
(23-06-2014، 21:19)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:17)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:16)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:13)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:11)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره
البته اکانت رو واسه دختر داییم درست کردم

خخخخخخخخخخخ فک کردم سروشه...حالا زود بگو چته!
وا  سروش ک نمیاد خودش بگه چندتا اکانت داره

بیخی فقد حال بهم میخوره از یکی کسی ک دوست داشتم ولیxx
بیخی

زندگی همینه چه میشه کرد!
میدونی باید باهاش کنار بیام اما نمیشه 
تا وقتی ازش حرفه و جلو چشممه نمیشه چیکار کنم Sad

آخرش فقط تنهآیی پس چه هتر که عاشق نشی بعدم اگه عشق واقعیت باشه دیگه هرگز نمیتونی کس دیگه ای رو دوس داشته باشی پس یا فراموشش کن یا به دستش بیار!
سلام به جمیعا جمع
(23-06-2014، 21:19)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی عاشق ._.
عرفان بخوره تو سرت ._.
نویسنده نمیشم میفهمی ؟ ._.

ایمان غلط کردم ._. منو عفو کن ._.

ی کاریش بکن ایمان ._. من دوستتم ._.

اگه یکی دو نفر مخالفت کنن بازم نویسنده نمیشم ؟ ._.

دوستی که مهم نیست واسه اینجا ولی خب اگه قول بدی تکرار نشه پیشنهاد میدم واسه ادبیات .
رکسانا میزنمتا ._.

میگم نمیشم میفهمی ؟._.
(23-06-2014، 21:21)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:19)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:17)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:16)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:13)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخخخخخخ فک کردم سروشه...حالا زود بگو چته!

بیخی

زندگی همینه چه میشه کرد!

آخرش فقط تنهآیی پس چه هتر که عاشق نشی بعدم اگه عشق واقعیت باشه دیگه هرگز نمیتونی کس دیگه ای رو دوس داشته باشی پس یا فراموشش کن یا به دستش بیار!
خواستم فراموشش کنم نشد حالم بدتر شد
میترسم یه جورایی دختربازه!!
میگه دوسم داره ادم شده ولی نمیتوونم باور کنم
cry girl
منم بشم نویسنده فیلم و سینمآ-___________- تو رو خدا -________-Big Grin
مرضی^.^
(23-06-2014، 21:23)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2014، 21:21)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

بیخی

زندگی همینه چه میشه کرد!

خواستم فراموشش کنم نشد حالم بدتر شد
میترسم یه جورایی دختربازه!!
میگه دوسم داره ادم شده ولی نمیتوونم باور کنم
cry girl

تو چی دوسش دآری؟