انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به من سپاس بده ندی حش*ری میشما / میرم یقه آقا رو میگیرم خطری میشما Big Grin

بدرود
(25-06-2014، 13:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:52)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احمد پسر خوبیه!
گمون نکنم به دل بگیره-_-
بهش فک نکن(:
پاجه خوار حرفایی که پشت سرش میزنیو بگو Big Grin :|

(25-06-2014، 13:52)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی عادی
مثل بعضیا که اینجا حضور دارن عجق وجق نمیگی Big Grin
آهآن ._. از اون نظر ._.
عین آدم بنویس من چطوری جوابتو بدم ؟
(25-06-2014، 13:56)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:54)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:51)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:47)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام((:

سلام((:

خوفی خالا قوربان؟؟؟؟

می حال خوب هیسه خال جون(:
تی حال چطوره?Big Grin

می حال خوبیسه عزیز جان((:
اهورا من خوب بلد نیستم ،بابام خوب بلده((:
تو از کجا بلدی؟؟؟؟

زیاد شمال رفتم(:
(25-06-2014، 13:55)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گـمشو بـاو .

من کـی بـا کسی اینطوری بـودم ؟؟!!

جز 1 نفـر کـه اونم خـودش مثـه الـاغ اومد بین حـرف منو امیر . که اخطار گرفتم و . . . داستـان .

.

کـِـی با شمـآ چنین رفتـآری داشتم ؟

یکـم فک کن بعد بیـا بگو دعوا میکنی و بهش میپری .

خـدافـظ اُل بکس.
بیـا منو بخور خُ -__-

مگه من چی گفتم ؟! -_-

نیگا چجوری دعوا میکنی با آدمـ ـ_ـ

ای بابا ـ_ـ

(25-06-2014، 13:55)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجاس?|:
نه ._.

جیغغ عذاب وجدان گرفتم T_T
خودافـــظ
:|
(25-06-2014، 13:57)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:51)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:45)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جالب اینجاس چقدر لویی رو دوست داره نامرد Big Grin
من؟! ._.

(25-06-2014، 13:46)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فـآطـی ! }:

نـههههه )):
خُ راس میگم دیگه بابات سگه ._.
اون که اره :|

(25-06-2014، 13:52)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احمد پسر خوبیه!
گمون نکنم به دل بگیره-_-
بهش فک نکن(:

می دونم !

قصد بدی نداشت !

فقط می خواس اذیتم کنع ! (ـ_ـ*)

اهـورآ ))):

3 ماه زیــآده ! ))):

(25-06-2014، 13:52)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا همچینم شلوغ نیستا |: !

رُکی اینجایی ؟ :| نویسنده میشی تو یا نَ ؟ :|

فاطی ؟ ._. آوآتارتو عوض کن ._. هـِی فک میکنم خودتی اعصابم خورد میشه ||: !

نمی شم ! cry girl

مثه چشم رو هم گذاشتنه عزیز(:

(25-06-2014، 14:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 13:55)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گـمشو بـاو .

من کـی بـا کسی اینطوری بـودم ؟؟!!

جز 1 نفـر کـه اونم خـودش مثـه الـاغ اومد بین حـرف منو امیر . که اخطار گرفتم و . . . داستـان .

.

کـِـی با شمـآ چنین رفتـآری داشتم ؟

یکـم فک کن بعد بیـا بگو دعوا میکنی و بهش میپری .

خـدافـظ اُل بکس.
بیـا منو بخور خُ -__-

مگه من چی گفتم ؟! -_-

نیگا چجوری دعوا میکنی با آدمـ ـ_ـ

ای بابا ـ_ـ

(25-06-2014، 13:55)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجاس?|:
نه ._.

جیغغ عذاب وجدان گرفتم T_T

چرا عذاب وجدان?.__.
خوبی?
(25-06-2014، 13:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب تو جلوی دهنت رو بگیر ._. !
همیشه همین کارو میکنم ._.

حـالا اَدی که من ئهنم وا میشه مدیر میریزه تو گفتگو :|||||
(25-06-2014، 13:58)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیم فاطی...
جانم ؟

(25-06-2014، 13:58)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پشت سر احمد حرف میزنم?||:
-__-
Big Grin
ن باووو شوخی نکن|:
برو برو -_-

خخ خود شیرین بدبخت *._*

(25-06-2014، 13:59)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عین آدم بنویس من چطوری جوابتو بدم ؟
اوپس ._.

ساری (# ..)
فاطی با تو ام بشنو صدایم را
من یه راه حل خوب دارم|:
مثه من از اصطلاحات استفاده کنید تا طرف نفهمه دارین بهش چی میگین:V