انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مرضی این پوریا داره خودشو میچسبونه بت :|!
(25-06-2014، 16:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 16:08)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پسندیدم!!! (((:

سروش خدا شفات میده :| !

عشق باس دوطرفه باشه :|

تازه تو هرروز عاشق یکی میشی :| !!

هوس بازه بچه

(25-06-2014، 16:13)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ننش منو چسبوند
(25-06-2014، 16:12)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم خودم دقیقا متوجه نشدم ولی فک کنم با من

من با تو ؟ :|
من:ای دختره شوهر داری؟؟؟

تینا: نخیر

من:میای بریم

تینا:نمیام

من:چرا نمیای

تینا:نمیخوام

من:زنم میشی؟؟؟

تینا:نمیشم

من:چرا نمیشی

تینا:نمیگم
(25-06-2014، 16:06)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 16:04)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلام ^_^*

تارا زن گرفتم!!!! ^ــــــــــــــــــــــ^

^_^

+تینا؟! :|
(25-06-2014، 16:09)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 16:04)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 16:03)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فـقطـــــ دعا کنید صـابر کـارآتونو بفهمه . . . . .

فقطـ پیامو بخونه . بخونه . بخونه .

جـواب اینو میده .

چی شده رفیق؟

ندونسته مدیره میافته وسط بحث مـا .

خودش دخالت میکنه .

ما داشتیم شوخی میکردیم . بعده اینکه طرف بهم گفت آشغال . منم بهش گفتم گوز با اسمایلی ((Big Grin)) با این شکلک .

بعد من اخطار میگریم اون طرف ن .

حالا صـابر انلاین میشه پیاممو میخونه . میفهمه اینا برای با چندمشون هعی زور میگن .

می دونی جنبه چیه ؟ .-.

منم یه بار این جوری شدم .-.

ملیتا بم گفت ج**** منم گفتم خودتی :|

بعد به عرفان گفت عرفان 4 هفته بم اخطار داد .-.

ولی ب اون نه .-.

من یه کلمه هم نگفتم .-.

بعدشم با ملی اشتی کردم گمونم ! .-.

نتیجه گیزی اخلاقی ===> صبر و جنبه داشتن بـآعث میشه ادم عصابش قوی شه ! *.-.*
(25-06-2014، 16:13)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 16:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 16:08)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من پسندیدم!!! (((:

سروش خدا شفات میده :| !

عشق باس دوطرفه باشه :|

تازه تو هرروز عاشق یکی میشی :| !!

هوس بازه بچه

(25-06-2014، 16:13)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ننش منو چسبوند

:|
برید از سنتون خجالت بکشید :|

همدیگه رو نمیشناسن ازدواج میکنن :|

منو احمت همدیگه رو هفت ماه میشناختیم بعدش ازدواج کردیم ._.
ای بابا سروش بس کن اححححح :|

تارا تو دیگه چرا ؟ :|||||||
تینا زنم شو دیگه اینا چشمشون به من و توه!!!!