انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 151 (2) ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-06-2014، 14:34)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبلا سلام میکردم سپاس میدادید:|
الان اونم نمیدید:|

بفرمایید اینم سپاس!!!!
(25-06-2014، 14:33)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:31)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:24)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:21)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:16)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر کی فـک میکـنه سـروش و عـلی پسرای منحرف و اشغـآلی هستن بسپـآسِ Angel

هر کی فـک میکـنه ایـمـآن شـخـصـی اشغـآل اصـد بسپـآسِـد ! :|

گـوز . Big Grin

هر کـی فکــــــ میکنه رکسـانا آدم آشغـــــال/منحرفیـه که با آواتارای بد میخواد مردمو منحرف کنه بسپـاسه.Angel

خب خب خب =)

می گفتی =)))

بعـله . داشتیم مسجـد نمـاز میخـوندیم کـه حـآجی اومد مـآ رو بلـند کرد گفت برو پیش نمـاز شو .

منم خجـالتی رد . کردم . ولی بعدش دوستام بزور منو فرستادن جلو . همین بود خدایی Big Grin

20% برای یه هفته :|
سلام...
امتحان داشتیم رفتیم سالن امتحانات همه کنار هم نشسته بودیم که استاد گفت:
.
.
بچه ها یکی درمیون میشینین یا خودم یکی در میون بکنمتون

:||

بای دیگه واقنی .. خخ این خیلی باحال بوت ! -_-
(25-06-2014، 14:34)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:31)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:24)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:21)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:16)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر کی فـک میکـنه سـروش و عـلی پسرای منحرف و اشغـآلی هستن بسپـآسِ Angel

گـوز . Big Grin

هر کـی فکــــــ میکنه رکسـانا آدم آشغـــــال/منحرفیـه که با آواتارای بد میخواد مردمو منحرف کنه بسپـاسه.Angel

خب خب خب =)

می گفتی =)))

خـــــــــــآنم ایمان گفت گــــــــــــــــــــــــــــــــــوزAngel

بچـه برو دهنتو شـآب بکـش . . . این حـرفـا از من بعـیده .

اقـآ غلد کردم . من 30 % اخطارم هنو پاک نشده . باز ندید تورو خدا .

خـــــــــــــــــــــــــانوم خوبه . این رکسـانا به من فوش بد داد .
(25-06-2014، 14:37)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امتحان داشتیم رفتیم سالن امتحانات همه کنار هم نشسته بودیم که استاد گفت:
.
.
بچه ها یکی درمیون میشینین یا خودم یکی در میون بکنمتون

:||

بای دیگه واقنی .. خخ این خیلی باحال بوت ! -_-

میگفتی استاد کمک نمیخوای!!!!
(25-06-2014، 14:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:34)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قبلا سلام میکردم سپاس میدادید:|
الان اونم نمیدید:|

خـزو خیل :|

ی حرف از خودت بساز :|

اینو من همیشه میگم *-_-*

._.
رُکسانـآع مـیدونســتی عـآشقــتم ؟ *-_-*

آی لـآو یـوع پـی ام سـی *-_-*

چقـد خـوب میشـه دوتـآمون باهم نوینسـده شیـم !!!*-_-*
(25-06-2014، 14:36)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-06-2014، 14:33)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

گـوز . Big Grin

خب خب خب =)

می گفتی =)))

بعـله . داشتیم مسجـد نمـاز میخـوندیم کـه حـآجی اومد مـآ رو بلـند کرد گفت برو پیش نمـاز شو .

منم خجـالتی رد . کردم . ولی بعدش دوستام بزور منو فرستادن جلو . همین بود خدایی Big Grin

20% برای یه هفته :|

بابا اون بالای بالا اون گفته . هر کی فک میکنه ایمان آشغـاله لایک کنه .

اصن بده .من که نویسنده نمیشم . برام مهم نی .

بای .
اینترنت ***!