انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دآدآشم همه چیزو صــد بـآر میگه >~<
چرآ به من رای نمیدید ؟ ....cry girl .....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=140377&pid=2220162#pid2220162
(22-07-2014، 23:54)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهتاب....
خدایی شما ته بی معرفتی هستین

ممنون :v

(22-07-2014، 23:54)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2014، 23:51)BŘØkəN WÏnĞŠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آوا عکستو به اینا نشون دادی..؟!>_<

منم میخـوام..>_<

بابا هزار بار -_-*

من با لب تاب اومدم میزارم ایران برید ببینید :> .. !

(22-07-2014، 23:52)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2014، 23:49)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دیه تو پزشکی فعالیت نموکنم
واقعا ._.؟

جون من؟._.

همه فردا شام مهمون من :v

آخ جون پیتزا با همبرگر و سیب زمینی !  /*[^_^]*\ .. ! :|
+ کوکا ._.

هومم ^_^

فردا بیا بریم بوف ._.
(22-07-2014، 23:52)الیکا0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آیوان؟؟؟؟؟
خب من بگم آیوان کی جواب میده بله؟؟؟

هیشکی :|

نقل قول: ملودی نخواستیم

نخواسته باش ._.

نقل قول: مسکن مهر درس میکنی رو سرت ؟.-.

از تو بهترم پدر قدیمیه من ._. ایتالیایی احمق :| !

اسپانیای احمق بود ؟ :|

آیسان ؟ اسپانیایی بود یا ایتالیایی ؟ :|
(22-07-2014، 23:54)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-07-2014، 23:51)BŘØkəN WÏnĞŠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آوا عکستو به اینا نشون دادی..؟!>_<

منم میخـوام..>_<
دخدرم .. آوا .. حس میکنم بدبخت شدی ._.* ! ..

برو خودتو از پنجره پرت کن پایین .-.

ینی من انقدر دختر بدی بودم..؟!cry girl

شما ها منو دوس ندارید..؟!cry girl
پریا یه جوری میگی انگار از اون مدیرای فعاله

الیکا شما در پزشکی مطلب بذار از همه جا بهتره یا تو یکی از بخآی من

ممن نخیت اینجور ادیتم میکردن مهم اینه اکنون مدیرم
پریا و مهتاب و بهاره.با هم دعوا نکنید.می کنمش سیصد تا تا به همتون 100؟ برسه
من اینوقت شب اینجا چیکار میکنم؟ (: خدافس
(22-07-2014، 23:56)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+ کوکا ._.

هومم ^_^

فردا بیا بریم بوف ._.

باشه ._.

داستان رو ادامه بده تو میخوام بدونم چجوری میخوام از نمیدونم چی چی کثیف ساندویچ بدزدم .-. !
آقا امیررضا متوجه خط دومتون نشدم