انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-07-2014، 11:41)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 11:38)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 11:36)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 11:32)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 11:31)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعــوف فـــ ـــظ :|

بشین ._.

(23-07-2014، 11:32)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قضیه ایدین چیه؟
:|
خوشم نمیاد اینطوری در موردم صحبت میکنیدا حالم به هم میخوره از این شر ور های ایسان
میزارم میرما
خشم میگ میگ ._.

باش .. خودت چطوری ؟ =))
خف بمیر جیگرم
نزار عصبی شم هویتمو فاش کنما 
اخی دلم برا ستاره جونم تنگیده پینک لیدی لعیا اوا مرضی مری نازی زنم شوتی گرل منظورمه شادی دنبی یا همون شیرین 
هعی
خوبی عتو به ستاره لعنتی بگو گورشو گم کنه تابستون شد دیه

اغا ستاره نمیخواد بیاد :|||||

اذیتش میکنن اینجا :|

زور ک نی ..

منم میرم ی روز ._.*
گوه اضافی خوردن اذیتش میکنن کی اذیتش میکنه؟
سر چی الهی بمیرم اجیش نبوده ازش دفاع کنه
نظرت چیه قرار بزاریم من و تو از شنبه دیگه نیایم؟
من برم کلن نمیام آ :|

باش .. از شنبه بریم ^_^

قضیه ش طولانیه .. حرف در اوردن براش ! اونم رف .. خوب کرد رف .. الان اعصابش ارومه ..
(23-07-2014، 11:43)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 11:41)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Smile

این شکلک رو مخمه :|
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Big Grin :|||

(23-07-2014، 11:42)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی :|

هیم.-.

خیلیا رو تازگیا شناختم ..

تجربه ی خوبی بود^_^

نه زیاد نیسی)):

::|
اوه .__.

گریه نکن حالا v:

:|

ب نظر من این Tongueبیشتر رو مخه :|
(23-07-2014، 11:41)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Smile

الهی قربونت بشم بیا خودم رفیق فابت میشم
بیو بده باهم رفیخ شیم
سلام
درس اینم رومخهWink
(23-07-2014، 11:43)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 11:42)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
Smile

SadوAngel اینم همین طور:|

نه این خوبه Angel
 خیلی ازش بدم میاد :|
(23-07-2014، 11:43)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
Smile

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Big Grin :|||

نکن >___<

._.
(23-07-2014، 11:41)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر چی میخوای با خودت ببر ._.

سارا رو با خودت نبر ._____.
(23-07-2014، 11:44)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
هر چی میخوای با خودت ببر ._.

سارا رو با خودت نبر ._____.

خیلی مهمم ؟ ._.

حوصله ندارم ببینم پش سرم چرت و پرت میبافن ..
خداییش به غیر از چن تا شکلک بقیه همه رو مخن

اینو~~>Blush

اه اعصـابم خورد میشه نگاش میکنم :|
سلام ._.