انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شیوااااااا
(23-07-2014، 10:16)ALI HaBibZadeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 10:11)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رهــا cry girl

اینقدر بدم میاد ازش "-"

منظورم شکلک بود +_+
رها ..

اومدی پروفایلم :|

پس ینی الان ناراحتی ک اسمتو نزدن ._.*

باور کن میخواستم بزنم ولی روش خط افتاده چطوری کپی کنم ؟ >_<
(23-07-2014، 10:32)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 10:22)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونستید چند نفر به گزینه از مدیرش بدم میااد رای دادن؟Big GrinBig Grin
میدونستید چند نفر به گزینه حسش نیست رای دادن._. ؟
یکیشون منم (:
(23-07-2014، 10:34)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 10:32)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 10:22)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکیشون منم (:

یکیش خود شیواست._.
تا مامانم نیومده برم موضوع بزنم :|

خدافس ..
(23-07-2014، 10:30)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیوآ به منم رآی بده :4chs:

Big GrinBig Grinعزیزم من نمیتونم رای بدم ک

یه کیلیپس دارم قلقلیه
سرخ و سفید، یه متریه
میذارم سرم هوا میرم
نمیدونی تا کجا میرم
من این کیلیپسو نداشتم
قد کوتاهی داشتم
افسردگی هم داشتم!
بی اِفم بهم عیدی داد
یه کلیپس یک متری داد
(23-07-2014، 10:36)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-07-2014، 10:34)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
یکیشون منم (:

یکیش خود شیواست._.
تو ؟?
ALI HaBibZadeh
رای دادم(:
فراست بیا به همین راحتی
✘v!☻lent girl✘