انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یـه داســتان واقعـی از یه دختر مجرد از زبان خودش ....... خیلی غمگینه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
کاشکی همه مادرا اینو بفهمن :ess:
سلام.خداوندتوقران میفرماید:ان مع العسریسرا.به نظرمن قهرباخداهیچ فایده ای نداره.سربلندی توامتحان خداوندنیازبه صبرداره وتوسل وازهمه مهمترتوکل
Undecided Exclamation Undecided بعله
آخخییییییی نازی
عزیزم من تورو مثل دوستم میدونم و این نصیحتو داشته باش
تواگه نماز بخونی و روزه هاتو هم بگیری به خذا بیشترنزدیک میشوی و اونم بیشتر کمکت میکنه با خداخودت رازو نیاز کن ورازهای دلت را بهش بگو
(07-06-2015، 13:28)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همون بهتر که تک فرزندم

!!!!!!!!

(13-06-2015، 8:19)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا تک فرزندیو عشق است همه چی مال خودته از جمله محبت و.....Big Grin

تک فرزندی هیچ خوب نیست!
انسان های تک فرزند معمولا غم گین هستند.
مشکل دختر این داستان هم از خودش بود. چرا خودش مادرشو بغل نمیکرد؟!
البته مادرش هم لوس بوده که برعکس عمل میکرده.
در هر صورت داشتن خواهر یا برادر باعث میشه انسان ها شناخت بهتری نسبت یه دیگران داشته باشن.

من یه آجی کوچیک تر از خودم دارم.
مامانم بینمون فرق نمیذاره.
فقط گاهی چون آبجیم بچس 8 سالشه اونو بیشتر بغل میکنه!
منم ناراحت شدم به خودش گفتم!
اونم گفت تو دیگه بزرگ شدی! وقتی آدم بچه بغلی داره بیاد توئه 13 ساله رو بغل کنه؟! بعد زد زیر خنده!
تازه یه چیزی
اون دختره هم مث من بچه اول بوده!
بچه های اول معمولا محبت بیشتری دارن چون والدینشان ذوق بچه شون رو روی اونا خرج میکنن.
(06-06-2016، 6:15)فاطمه خانومم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-06-2015، 13:28)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همون بهتر که تک فرزندم

!!!!!!!!

(13-06-2015، 8:19)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

تک فرزندی هیچ خوب نیست!
در هر صورت داشتن خواهر یا برادر باعث میشه انسان ها شناخت بهتری نسبت یه دیگران داشته باشن.

اونم گفت تو دیگه بزرگ شدی! وقتی آدم بچه بغلی داره بیاد توئه 13 ساله رو بغل کنه؟! بعد زد زیر خنده!
تازه یه چیزی
بچه های اول معمولا محبت بیشتری دارن چون والدینشان ذوق بچه شون رو روی اونا خرج میکنن.

من خودم تک فرزندی بیشتر میپسندم درضمن من خیلی شادم غمگین نیستم اصولا اینایی که چن بچه ن افسرده ن چون تموم محبت پدر و مادر برا اوناس شمام هنوز بچه ایی درک نمیکنی بذار بزرگترشی میفهمی عزیز
(06-06-2016، 8:23)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(06-06-2016، 6:15)فاطمه خانومم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
همون بهتر که تک فرزندم

!!!!!!!!

[ -> ]

تک فرزندی هیچ خوب نیست!

تازه یه چیزی

من خودم تک فرزندی بیشتر میپسندم درضمن من خیلی شادم غمگین نیستم اصولا اینایی که چن بچه ن افسرده ن چون تموم محبت پدر و مادر برا اوناس شمام هنوز بچه ایی درک نمیکنی بذار بزرگترشی میفهمی عزیز

نگفتم همشون گفتم معمولا
من میفهمم مامانم از من انتظار بیشتری داره!
مامان بد crying
بمیرم برات من تک فرزندم اما احساستو درک میکنمng2ng2
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11