انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که مخالف حجاب هستن بخونن!!!! 1

موضوع بی کیفیت نیست
متن همراه با عکسه
برو بابا
کجای مردم 16 قرن پیش این شکلی بود
به این میگن مُد

پوشش 16 قرن پیش:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوشش الان:

☻تفاوت را احساس کنید☻

شما یه نگا ب ترکیه یا امارات متحده عرب بندازین و یه نگاه ب ایران چرا اونا انقد پیشرفته ان با اینکه مسلمون هستن و ما جزو کشورهای عقب افتاده و دومین کشور غمگین دنیا هستم؟ چون به عقاید مردم احترام میزارن و حجاب رو اختیاری کردن تازه اعتقادات اونا قوی تره :\ و همین محدود کردنا جامعه رو افسرده میکنه Sad
من خودم حجابم درس حسابی نیس ولی نماز میخونم خیلی چیزا هستن که ارزششون بیشتر از حجابه Smile
مخالف نیستم
ولی علاقه ایم ندارم خب یکار کنم؟
به دو نفر بالا

شونزده قرن قبل حجاب اسلامی وجود نداشت
و مردم شکل لباساشون مثل الان بود
ما وظیفمون اینه که به عقاید دیگرون احترام بزاریم چه باحجابش چه بی حجابش
من چادریم
ولی اعتقادی بهش ندارم واز سر اجبار پدر سرم میکنمDodgy
(12-10-2014، 19:01)جیگر بلایی(حسنیه) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چادریم
ولی اعتقادی بهش ندارم واز سر اجبار پدر سرم میکنمDodgy

چرا اعتقاد نداری ؟؟؟
عزیزم اصن من امل
ولی من بی حجابیو دوست دارم
فک نکنم این یه چیز عمومی باشه
حجاب یه چیزه شخصیه که من دوست ندارم رعایت کنم
چه من سر کنم چه نکنم چی عاید بقیه میشه جز
تیکه انداختن پسرا
اره تیکه میندازن موشکلیه؟؟؟
منکه راضیم :cool:
(12-10-2014، 20:07)دختری از جنس یخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم اصن من امل
تیکه انداختن پسرا

بله.....
همه جوره دیده بودم این جوریشو ندیده بودم
خوش به حال شوهر ایندت!!!
(12-10-2014، 20:07)دختری از جنس یخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم اصن من امل
تیکه انداختن پسرا

بات موافقم شدیددددددددددHeartHeartHeart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36