انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¢گفتگو آزاد نسخه221¢
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(04-12-2014، 20:50)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 128

¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 128

شودم عَکس خور .-.

وات دِ فاز فاطی؟ :|
سحر امضا خوب بود ؟ ._. :v
نمیدونم چرا جدیدا میترسم با کامپیوتر بیام فلش ..
(04-12-2014، 20:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حیف من جکای +۱۸ فقد بلدم:|
پ.خ کن به من خو
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 128
(04-12-2014، 20:56)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 20:54)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نورا اگه سری کامپیوتری، بابات اومد، بگو دارم تحقیقات انجام میدم..
برای اطمینان یه صفحه گوگل باز کن (:

در جریانن میام فلش :|

پس حتما به خاطری همین بهت اهمیت میدن :||

(04-12-2014، 20:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حیف من جکای +۱۸ فقد بلدم:|

تعریف کن بخندیم دورِ همی..
بعدش ویرایش کن :|
من چشام سگ نداره گربه داره ^_^ :|

+تُ مدرسه معلم پرورشیمون گُف صدات قشنگه برا سرود بیا ._.

و من از اینکه گُف صدام قشنگه ذوق مرگ شدمی ^_^

:|
(04-12-2014، 20:59)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عالی :v

گذاشتم رو امضام که قشنگ جلو چشمم باشه..
(04-12-2014، 20:52)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 20:40)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 20:38)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 20:36)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 20:33)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دهنِ منو وا نکناااا نمیخوام اخطار بگیرم -_-
اجازه  هس قلبم از ترس بگیره؟
¢گفتگو آزاد نسخه221¢ 128
بشین کنار اوف نشی نخود

لوبیا سبز :|

میخوام ریزت کنم بدم مامانم بات آش بپزه:|
تلاش کنی تو خواب به آرزوهات میرسی
فقط زیاد زور نزنی خودتو خیس میکنی

هر هر هر هر هر
بچه ها بخندین یه وخ احسان پشمک احساس کمبود نکنه :|||
زهرماااااااااااااااااااار
من کمبود ندارم
اتفاقا زیادم دارم خواستی بیا بت بفروشم
(04-12-2014، 21:00)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 20:59)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عالی :v

گذاشتم رو امضام که قشنگ جلو چشمم باشه..

Omg >_<

I ♥ u ^_^
(04-12-2014، 21:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چشام سگ نداره گربه داره ^_^ :|

+تُ مدرسه معلم پرورشیمون گُف صدات قشنگه برا سرود بیا ._.

و من از اینکه گُف صدام قشنگه ذوق مرگ شدمی ^_^

جوکه این ؟! :|