انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¢گفتگو آزاد نسخه221¢
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ااااااااااااااااااcryingcryingcrying
پیر شدم.....
(04-12-2014، 22:10)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:08)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:04)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:03)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم مبتلا شدم :|

سلام آیدا جون جوووووونی (:

سلام جیگر (:

خوبی؟
آیدا چون تو ام مبتلا شدی خزانده گشت
من درمان شدم اهورام درمان کردم

دهنتو ببند ایدزی :vv
تو اول خفه شو بعد بمیر
سرطانی  ایدزی  هپاتیتی  سفلیسی  انگلی  سالمونلایی  ابولایی
(04-12-2014، 22:13)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:07)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:06)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:05)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه خبرا؟والا ما از علافی ترکیدیم.

من الآن دارم با آیدا خانوم میحرفم -_-

فعلا ساکت جیگرم (:

(04-12-2014، 22:05)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:04)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام جیگر (:

خوبی؟

خوبم از احوال پُرسی های شما خانومی :>

چیکاره ای؟ میای امشب بریم کافی شاپ؟

نع..
بخدا داداشم اینا خونه ن..
نمیشه :|

ای بابا

آیدا جونِ مامانت بیا دیگه :|

قول میدم خوش بگذره به خدا (:

قبول؟

ولش کن باشه میام :|

ساعت 12 سرِ کوچمون ^.^

الآن حرف نزن آبرومون تو گ.آ میره :|

خدافظ عسلم :>

باشع :|

خدافظ عشقولی :v
(04-12-2014، 22:12)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:09)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:08)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دُنی (: خیلی مخت بود ندیده بودمت (:

خُب به درک چی کآر کنم |:

اینطوری نکن دیگه (: بیآ بغلم +--(..)--+

نه |: مزخرف نشو -_- از من فاصله بگیر -_-
(04-12-2014، 22:14)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:10)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:08)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(04-12-2014، 22:03)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم مبتلا شدم :|

سلام آیدا جون جوووووونی (:

سلام جیگر (:

خوبی؟
آیدا چون تو ام مبتلا شدی خزانده گشت
من درمان شدم اهورام درمان کردم

دهنتو ببند ایدزی :vv
تو اول خفه شو بعد بمیر
سرطانی  ایدزی  هپاتیتی  سفلیسی  انگلی  سالمونلایی  ابولایی

تا حلوا تورو نخورم، نمیمیرم

من که ایدز نداشتم :|

از کجا گرفتم :| ؟
سلامی صبایی ^____^ جیغغغ ^_^* :|

خویَم تُ خوبی ؟ _(:

____

دُنی مُنی .. خوبی ؟ (:

دنیای مَنی تُ ^_^* +--(*^_^*)--+
(04-12-2014، 22:14)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیر شدم.....

پیر شدیم

ولی .....
(04-12-2014، 22:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خویَم تُ خوبی ؟ _(:

____

دُنی مُنی .. خوبی ؟ (:

غزل دوستم خودکشی کرد cry girl

(04-12-2014، 22:15)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:12)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:09)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:08)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دُنی (: خیلی مخت بود ندیده بودمت (:

خُب به درک چی کآر کنم |:

اینطوری نکن دیگه (: بیآ بغلم +--(..)--+

نه |: مزخرف نشو -_- از من فاصله بگیر -_-
دوست دارم من بیچآره (:
(04-12-2014، 22:15)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خویَم تُ خوبی ؟ _(:

____

دُنی مُنی .. خوبی ؟ (:

سلام آجی مرسی منم خوبم

کم پیدایی شیطون
(04-12-2014، 22:16)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 22:14)mobinamahro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پیر شدم.....

پیر شدیم

ولی .....
بزرگ نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــه