انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ¢گفتگو آزاد نسخه221¢
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گفته باشم غزاله.....
نگی نگفتی.....
حاجی بی ادب نشو دیگه
تا مرجع تقلیدی بعد میای به دختر مردم بی تربیتی میکنی؟
درست نیست اینا اگه چیزی میگن واسه اینکه بگن ما هم هستیم ولی بیخیال کاری بهش نداشته باش
(04-12-2014، 11:51)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:46)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خیلـی دوست دآرم بـآ دوستآم حرف بزنم ._.
و سپـآس بدم .-.!

آهـآن (:

مرسی ^_^*

عـزیزم ((: ♥ تو عکـسه منو دیـدی ؟ =]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=191175&page=8

نـورآ رفـ ؟ دلم تنگ شــده بود وآسـش ._. !

آره ^_^
سپـآسم دآدم ^_^

البتـه نبینمم سپـآس میدم ._.

بزنم به تختـه خوشگلی ._.**
(04-12-2014، 11:51)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:46)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:44)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:42)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیشه مهی چاق میشم

من کیـک تولد خیلــی دوس دآرم cry girl

میخرم برآت! ^____-

شکلـآتی .. !? .-.

اوره ^_^

با توت فرنگــــی!
دوس داریـــ؟!؟ ^_-
(04-12-2014، 11:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزاله حرف نزن
میام صیغه ات میکنم ها

(04-12-2014، 11:51)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:47)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:44)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:43)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو پسری
مهم نیست
میگم دلت خوشه میگی نه! طرف عکس اینا رو ببینه خودشو دار میزنه (:

هک شی میفهمی چه حالی میده
از اسمت سو استفاده میشه
هنوز سنت کمه کاری باهات ندارن
حاجی من ریشام در اومده میگی بچه؟
سال دیگه دارم میرم سربازی بعد میگی بچه؟! (:
راستی من لاین هم ندارم که کسی بخاد -- کنه

مگه به ریشه.....
منم ریش دارم...
منتها کم پشته....
و البته جذاب...

مَن دیگه حَرفی بَرا گُفتَن نَدارَمـ ||||||:
(04-12-2014، 11:52)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزاله حرف نزن
میام صیغه ات میکنم ها

(04-12-2014، 11:51)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:47)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:44)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:43)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو پسری
مهم نیست
میگم دلت خوشه میگی نه! طرف عکس اینا رو ببینه خودشو دار میزنه (:

هک شی میفهمی چه حالی میده
از اسمت سو استفاده میشه
هنوز سنت کمه کاری باهات ندارن
حاجی من ریشام در اومده میگی بچه؟
سال دیگه دارم میرم سربازی بعد میگی بچه؟! (:
راستی من لاین هم ندارم که کسی بخاد -- کنه

مگه به ریشه.....
منم ریش دارم...
منتها کم پشته....
و البته جذاب...
زمانی که ادم ریش در میاره بچه نیست دیگه!
کم پشت جذاب دوست دارم (:
(04-12-2014، 11:54)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفته باشم غزاله.....
نگی نگفتی.....
in pesmale chghd kos mige
(04-12-2014، 11:54)kasra77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی بی ادب نشو دیگه
تا مرجع تقلیدی بعد میای به دختر مردم بی تربیتی میکنی؟
درست نیست اینا اگه چیزی میگن واسه اینکه بگن ما هم هستیم ولی بیخیال کاری بهش نداشته باش

ترجمه کن ببینم چی میگی....
(04-12-2014، 11:55)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:51)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:46)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:44)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-12-2014، 11:42)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیشه مهی چاق میشم

من کیـک تولد خیلــی دوس دآرم cry girl

میخرم برآت! ^____-

شکلـآتی .. !? .-.

اوره ^_^

با توت فرنگــــی!
دوس داریـــ؟!؟ ^_-

ووییییی ^__^
عـــآشقتم ینـی ^____^
حاجی جواب نده بیخیال اینا ادم نیستن