انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ❤♥❤فـقـط برای مــــرتـــضــــی❤♥❤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
مهرزاداميرخاني: 

بهت پیله کردم ، نمی مونی پیشم
نه می میرم اینجا ، نه پروانه می شم
مث هیزمی که کنار اجاقه ،
خودم پشت دیوار ، دلم تو اتاقه
کیه اونور خط،کیه پشت گوشی
به کی می گی شال سیاتو می پوشی ؟

ترانش اول این شکلی بود . اسم آهنگم پیله بود . قرار بود یکی از آهنگای آلبوم اسمش عشقه باشه .
وقتی آقای سهیلی زاده برای سریال عصر پاییزی درخواست همکاری کردن مرتضی این موزیکو براشون گذاشت و گفت این خوبه واسه تیتراژ.
موافق بودن ولی خوب ترانش باید عوض می شد .
سیناپس سریالو خوندم و شروع کردم .
مرتضی هم همزمان با معین راهبر تنظیمو جلو می بردن .
دو سه روزی طول کشید تا آماده بشه ترانش .
به هر حال کار آماده شد و تاییدش کردن .
شبی که قرار بود پخش بشه یه پیانوی حالی پخش کردن . زنگ زدن گفتن از قسمت پنجم به بعد میره رو آنتن .
مرتضی گفت من کار به کسایی که براش ارزش قایل نباشن نمی دم .
یه تلفن به شاهین زدیم و همون شب کارو پخش کردیم .
راستی یکی از شبایی که اومده بودن واسه قرار داد دستم خورد چایی داغ ریخت رو پای آقای مدیر تولید .
سریال ضعیفی بود . خوشحالم که با نگران منی رفتیم رو آنتن .
.
مراقب مهربونیاتون باشینا.
می خوایم بترکونیم براش .
.

باااااشه ؟؟؟؟

❤♥❤فـقـط برای مــــرتـــضــــی❤♥❤ 4

مصطفی پاشایی

برگي از دفتر ديكته كلاس اول داداش كوچولوي عزيزم مرتضي پاشايي كه بيست و سه سال با عشق نگه داشتم

خدایا!

یادت باشه روز جمعه23آبان93ازم گرفتیش

ولی خاطرشوازم نگیر...
مرتضی پاشایی:
همين امشب فقط هم بغض من باش

مهرزاد امیرخانی
یه کم رو به راه شم بر می گردم
نه قهر کردم نه خودمو لوس کردم
فقط خستم .
با همه خستگیامم می میرم برا همتون استثنا ام نداره .
به این و اونم گیر ندین الان زیر این پست لطفا .
حس بچه ایو دارم که دایم تو خونشون دعواست .
یادتونم نره که هر جا هستم خوبیاتون یادمه .
می بینمتون .
.
باااشه ؟

ناصـرپاشـایـی:
مرتضی نازنینم فقط مردم ایران داغدار تو نشدند ، بلکه همه مردم فارسی زبان دنیا داغدار تو شدند و نه فقط مردم فارسی زبان بلکه تمام ملت ها برات گریه کردند و نه تنها ملت ها تمام بهشتیان برای ورودت فرش قرمز انداختند و تمام عرش خدا از صدای قدمهایت خشنود شدند ، پسرکم آرام آرام قدم بردار اینجا بهشت جاودان خداوند است ،شب جمعه است روحش را با ذکر فاتحه شاد و یادش را گرامی میداریم .دوستتون دارم تا ابد ( ناصر پاشایی )

اگه اشکال نداره ی چندتا منم میزارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://instagram.com/p/xFZYtuSQVS/
نامه ی پدر مرتضی پاشایی

.
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://instagram.com/p/x45zAFyQYT/

نقاشی مرتضی پاشایی کاری از سجاد مرادی

و در آخر آدرس اینستاگرام مرحوم پاشاییmortezapahaeiorginal
مهرزاد امیرخانی:
شمال بودم . مرتضی تهران بود .دو سه روز مونده بود به ماه رمضون .صداش یه کم گرفته بود .عصر زنگ زد گفت مهرزاد تیتراژ امسال ماه عسلو دادن به ما . هم خوشحال بود هم ناراحت چون زمانی نمونده بود و صداش هم گرفته بود . به هر حال گفت تا شب ملودیو برات می فرستم .فرستاد . دوسش داشتم . گفت رو همین گام تنظیمو با معین شروع کردیم فقط ترانرو بنویس .تو تراس ویلا نشسته بودم و می نوشتم .البته طبق صحبتایی که با احسان علیخانی کرده بودیم دوست داشتم غیر مستقیم حرفای مرتضی و خداش باشه .براش خوندم و نوشت . دوسش داشت . البته اگرم نداشت دیگه فرصت زیادی نبود ...راه افتادم از آمل به سمت رامسر .علی رهبری پازل باندم کنارم نشسته بو یعنی خوابیده بود .پشت فرمون بودم که مرتضی زنگ زد گفت اومدم پیش معین برای خوندن ولی ترانرو گم کردم . دوباره بگو بنویسم .کل ماشینو زیرو رو کردم نبود که نبود .ملودیو حفظ بودم .حین رانندگی یه ترانه دیگه گفتم و مرتضی نوشت . هیج جا ننوشتمش واسه همین کاغذشو ندارم ..عوض می کنی زندکیمو ...

علیرضا هاشمی

کنسرت اراک بودیم که یه سری اس ام اس ها اومد که مرتضی پاشایی فوت شد !!!!
یادمه مرتضی دقیقا هی میخندید میگفت الان میرم بالا میگم مرتضی پاشایی فوت کرد برین خونه هاتون و واقعا هم گفت واسمون اس ام اس اومده که من مردم حالا شما چی میگین ؟؟؟ و سالن منفجر میشد
اونشب یکی از بهترین اجراهاشو داشت و همش هم به مردم میگفت که امشب یکی از بهترین کنسرتامونه.

شب رفتیم هتل و من گیر دادم مرتضی بیا چندتا عکس انتخاب کن من همین الان بذارم بالا با این مزخرفاتی که راه انداختن ، خیلی عصبی و کلافه بودم از این داستان و مرتضی معلوم بود دلگیرو دل شکستس از این شایعه ها ولی بیشترین کسی که همیشه به همه روحیه میداد خودش بود و بروی خودش نمیاورد.
با تمام خستگی نشستیم 6 تا عکس از خودش انتخاب کرد یهو این عکسی که الان گذاشتمو دید گفت آهاااااااااان اینه ، گفتم چی شد ؟؟؟ گفت همه رو ول کن اینو ادیت بزن بدش میخوام ، دوسش دارم بده خودم بذارم فیسبوکم الان...
خلاصه با یه گیری چون لپتاپ خودم همراهم نبود 4تا عکس همینطوری ادیت کردم که دیدیم نتمون تموم شده و یه داستانای دیگه که کلا نشد عکسا اوکی بشن و بیخیال شدیم...
فردا شب نشستم همه رو اوکی کردم دادیم رفت بالا تو سایت موسیقی ما...
مرتضی جون خاطراتت شده هم خونم
همیشه کنارم ملموسی
دوست دارم
فقط تو راست میگی
 تورو خدا ببین چه حالیم نگو که میری
دلم میخاد که دستمو بگیری
نرو بدون تو شکنجه میشم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6