انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ❤♥❤فـقـط برای مــــرتـــضــــی❤♥❤
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
منصور پاشایی
گفتند خلایق که تویی یوسف ثانی
چون نیک بدیدم به حقیقت به از آنی
شیرین تر از آنی به شکر خنده که گویم
ای خسرو خوبان که تو شیرین زمانی
مرتضی همیشه می گفت: "من هر چی دارم از این مردم دارم" به همین دلیل هم از موقعیت اجتماعی و هنری خودش فقط در جهت همراهی و عشق به مردم استفاده کرد. امیدوارم راهی رو که اون عزیز رفت ما هم بتونیم ادامه بدیم

❤♥❤فـقـط برای مــــرتـــضــــی❤♥❤ 6
 مصطفی پاشایی
اين هم عكس صبورترين و با احساس ترين پدر دنيا - سال هزار وسيصد و پنجاه و هشت ، ناصر پاشايي - فقط خداوند مي دونه كه در طول مدت بيماري مرتضي و بعدش ، روزگار براش چطور گذشت

چه زود گذشت ... !

امروز دقیقا 14 هفته از پرواز مرتضی پاشایی عزیز گذشت

...

چه زیبا گفت فروغ : اری فقط صداست که میماند

یادش گرامی و روحش شاد

مصطفی پاشایی
دلم براي لحظات قبل كنسرتش خيلي تنگ شده ... خداايا

محمود گل محمدی
M♥P بیاد
سلام به طرفدارهای مرتضی عزیز( خانواده خاص)در سالی که گذشت خیلی محبت داشتین مخصوص پاییز و زمستون که بدون مرتضی گذشت ابراز همدری کامنت ها پست ها همه و همه محبت هاتون تسلی بود برای دل داغدار خانواده عزیز پاشایی و مادوستاش ازتون کمال تشکر دارم امیدوارم سال جدید سالی تو ام با شادی سلامتی پیروزی برا تک تک تون باشه
می خوام اخرین تقاضا یا دعوت به یه چالش در اخرین روزهای 93ازتون داشته باشم از طرف من کمترین به تک تک طرفداران ودوست داران مرتضی پاشایی می خوام بجای اینکه روز سه شنبه اخر سال بالن بخریم روش اسم عزیز سفر کرده به بهشت مون بنویسیم همراه با آرزوهای قشنگمون تا بره آسمون و برآورده شه و مرتضی بدونه چقدر دوستش داریم جوری دیگه دوست داشتنمون به مرتضی نشون بدیم به جای یک بالن آرزو بیاید همه باهم پول چند تا بالن آرزو رو به یک نیازمند هدیه کنیم شاید نا چیز باشه و آرزویی برآورده نشه حداقلش اینکه لبخندی رو لب یه نفر نشوندیم تازه دیگه رفتگر مهربون محله هم مجبور نمیشه تا دیروقت اسم عزیز پرواز کردمون و آرزوهامون از سطح شهرجمع کنه ساعت بیشتری میتونه کنار خانوادش لحظه اخر سال باشه روز چالش سه شنبه صبح آخر سال ثواب هدیه های بالن احسان میکنیم به روح گذشتگان و مرتضی پاشایی عزیز لطفا دوستاتون تگ کنید تا چالش یک پارچه خانواده خاص بازم زبون زد بشه ممنون تعداد بالن ها کامنت بشه لطفا
من خودم پول 250تا بالن به ارزش یک میلیون تومن هدیه به روح مرتضی واریز میکنم به حساب محک ارادتمند محمود گل محمدی
پست رو تگ و کپی کنید لطفا
شماره حساب محک بانک پارسیان 81044449

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.axopic.com/uploads/1426435502161.jpg

مهرزاد امیرخانی
سلام عشقای من .
چند روزیه که متاسفانه دوباره یکی از اتودهایی که من و مرتضی برای علی لهراسبی عزیز ساخته بودیم در حال پخش شدن و دست به دست شدن به اسم موزیک.جدید مرتضاست .
این کار با گرفتن مجوزهای مربوطه جزو ترکهای آلبوم بعدی علی لهراسبی هست .
کاری که مخصوص ایشون ساختیم و با رضایت کامل قلبی تقدیمشون کردیم .
.
امیدوارم همه کسانی که مرتضامو دوست دارن از هر طریقی که می تونن جلوی پخش این آهنگ رو بگیرن تا برادرم مدیون کسی نباشه تو این دنیا .
شک نکنید که از شنیدن این کار با صدای علی لهراسبی نازنین که از هیچ کمکی به مرتضی دریغ نکرد لذت خواهید برد .
.
می دونم که کاملا منظورمو متوجه شدین پس هر کاری که قلبتون میگه رو انجام بدین .
خودم تنهایی عاشقتونم به خاطر همین قلب نازنینی که تو سینه تون می تپه .
.
من به تو حق می دم از من دلخوری
من به تو حق می دم اینجوری بری
امشبو پیشم بمون طاقت بیار
زیر این بارون که سرما می خوری
صندوق خصوصیت پُر نشده عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واسه مطلبتم دستت درد نکنه استفاده کردم
هی خدابیامرزتش هرشب اهنگ هاشوگوش میدم اونم باگریه به یادیه کسی
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6