انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پیشنهادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فکر می کنم یه صد سالی هست که به خاطره اسپم تو گفتگو اخطار ندادیم. مگر اینکه بیش از حد بوده.
(09-05-2014، 15:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر می کنم یه صد سالی هست که به خاطره اسپم تو گفتگو اخطار ندادیم. مگر اینکه بیش از حد بوده.

چرا شما نه ولی مدیر های ازمایشی زیاد دادن
که البته بعضی وقتا ها باهاشون برخورد شده
ازوقتي فريدرفت مابكسي توي تابيكهاي بحث وكفتكواخطارنداديم حتي تابيكهاي كفتكورواول تذكرداديم

بهتره اجراكنيم تاتفاوتش براي همه آشكاربشه

مثل اينكه دوراني ك همه 20درصداخطارداشته باشن ياحتي بيشتر(ازاين ب بعدب ازاي هراسبم ج درجتروم ج تابيكاي ديكه20درصدب مدت دوهفته درصورت تكراراضافه ميشه) تااسبم ندن بايدتكراربشه
(09-05-2014، 21:41)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازوقتي فريدرفت مابكسي توي تابيكهاي بحث وكفتكواخطارنداديم حتي تابيكهاي كفتكورواول تذكرداديم

بهتره اجراكنيم تاتفاوتش براي همه آشكاربشه

مثل اينكه دوراني ك همه 20درصداخطارداشته باشن ياحتي بيشتر(ازاين ب بعدب ازاي هراسبم ج درجتروم ج تابيكاي ديكه20درصدب مدت دوهفته درصورت تكراراضافه ميشه) تااسبم ندن بايدتكراربشه

درست میگید ولی خودم بعضی وقتا دیدم که میگن این شکلک خالی گذاشت اخطار بدم
و بچه ها میگن اره
مدیره هم اخطار میده
شما با همهی مدیر های ازمایشی هماهنگ بشین
و بگین یا کلا اخطار بدن
یا ندادن
بعضیا میدن بعضیا نمیدن
سلام...

البته جا داره بگم که بعضی ها هنو با معنی واقعی اسپم اشنایی ندارن...

برای مثال درگفتگو گذاشتن شکلک خالی اسپم محسوب میشه و گذاشتن شکلک در جواب نقل قول (پاسخ) اسپم نیست چون پاسخ کاربر دیگه ای را به همراه دارد....
(10-05-2014، 14:31)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام...

البته جا داره بگم که بعضی ها هنو با معنی واقعی اسپم اشنایی ندارن...

برای مثال درگفتگو گذاشتن شکلک خالی اسپم محسوب میشه و گذاشتن شکلک در جواب نقل قول (پاسخ) اسپم نیست چون پاسخ کاربر دیگه ای را به همراه دارد....

خیلیا هستن به جای سلام
شکلک میذارن
بعد هیچ وقتاخطار نمی گیرن
بعد یه نفر بد شانس
یه موقع اسپم میده که مدیر هستش که اماده ی اخطار دادنه
و اخطار می گیره
نيايش جان ازاين ب بعداين اتفاق افتادلينك صفحروبرام بفرست اخطارميدم

باتشكر
ببخشید
من 1سوال دارم
میگیدنباید اسپم تو گفتگو آزاد داد پس برا چی این
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=23489
تاپیک اسپم چیست پایین نوشته در گفتگوازاد هم میتونید اسپم بدید؟
مال گذشته است!

منظور همان گفتگو ازاد نسخه ی فلان است!
(11-05-2014، 11:57)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید
من 1سوال دارم
میگیدنباید اسپم تو گفتگو آزاد داد پس برا چی این
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=23489
تاپیک اسپم چیست پایین نوشته در گفتگوازاد هم میتونید اسپم بدید؟
در ادامه حرف امیررضا:

منظور از اسپم دادن هر نوع اسپمی نیست....

مثلا در تالار های دیگه نوششتن "خوب بود , ممنونم , جالب بود " اسپم محسوب میشه .....

و در همین حال بحث کردن و گفتگو کردن در تاپیک های دیگه در تالار های بجز گفتگو اسپم حساب میشه ولی در گفتگو اسپم نیست و آزاد میباشد....