انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پیشنهادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگه میشه برای انجمن هم یک نرم افزار بزارین که که بتونیم با موبایل راحت بیایم
من باموبايل ميام مشكلي ندارم
فروم فرقي نداره ج باموبايل ج لب تاب
(11-05-2014، 20:46)استیودنت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازنظر من نیازی نیست چون هم با لپ تاپ که من میام جواب میده و هم با موبایل هم جواب میده که منم میام.
(12-05-2014، 16:11)aylin♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-05-2014، 20:46)استیودنت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازنظر من نیازی نیست چون هم با لپ تاپ که من میام جواب میده و هم با موبایل هم جواب میده که منم میام.

برای من جواب نمیده.
(21-03-2011، 12:51)amin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ادامه رمان رو نذاشتین
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileHeartBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
(12-05-2014، 16:47)صالح02 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-05-2014، 16:11)aylin♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

برای من جواب نمیده.

اینترنت گوشیا کلا ضعیف هست از نظر بهتره که با کامپیوتر و... بیاین بهتره

احتمالا هم اینترنت گوشی شما ضعیفه
مرورگر گوشیتو عوض کن
لطفا اگه چیز جدیدی در سایت می زارین به همه درموردش اطلا بدین مثلا همین حالت منBig Grin
(13-05-2014، 12:04)BLUE WATER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لطفا اگه چیز جدیدی در سایت می زارین به همه درموردش اطلا بدین مثلا همین حالت منBig Grin

دوست عزیز سر مدیرا به قدری شلوغه که فرصتش نیس.

(13-05-2014، 11:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرورگر گوشیتو عوض کن

فک نکنم به مرورگر ربطی داشته باشه چون من الان خیلی وقته که مرورگرم خرابه و پشتیبانی نمیکنه ولی مشکل خاصی غیر از لینک و عکس ندارم.
(13-05-2014، 12:04)BLUE WATER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

راست میگی باید گفته میشد

(13-05-2014، 11:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرورگر گوشیتو عوض کن

فک نکنم به مرورگر ربطی داشته باشه چون من الان خیلی وقته که مرورگرم خرابه و پشتیبانی نمیکنه ولی مشکل خاصی غیر از لینک و عکس ندارم.
[/quote]
اتفاقا دلیل اصلیش مرورگره.