انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: پیشنهادات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(09-06-2014، 19:16)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(09-06-2014، 18:55)کشتی عشق شکسته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برای من نوشت:گذشته هاگذشته تمام قصه هام هوس بود.  Huh                                                                                   برای او نوشتم: برای تو هوس بود برای من نفس بود.Confused
 هر کی فهمید ایشون چی گفتن دستش بالا:|

اقا اجازه
ما نمی دونیمBig GrinBig Grin
قضیه چیه
من 1 پیشنهادی دارم

شما که این امکان را گذاشته اید که هر کاربریرو به لیست دوستانمون اضافه میکنیم واسش پ خ میره پس لطفا اگه میشه این امکان رو هم بذارید که هر کاربریرو که از لیست دوستانمون حذف میکنیم هم واسش پ خ بره.

با تشکر
درود !

اگر امکان داره بخش هایی مثل " جام جهانی " و " لیگ قهرمانان " را به

انجمن « فوتبال و سایر ورزش ها » اضافه کنید .

(12-06-2014، 0:02)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من 1 پیشنهادی دارم

شما که این امکان را گذاشته اید که هر کاربریرو به لیست دوستانمون اضافه میکنیم واسش پ خ میره پس لطفا اگه میشه این امکان رو هم بذارید که هر کاربریرو که از لیست دوستانمون حذف میکنیم هم واسش پ خ بره.

با تشکر

فکر نکنم این پیشنهادی که دادید در " MyBB " امکان پذیر باشد !
برای مای بی بی تعریف نشده ولی میشه گذاشت....
البته وجودش هیچ کمکی نمی کنه ....

بجز بیشتر شدن حجم پیام ها ...
(12-06-2014، 8:08)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درود !

اگر امکان داره بخش هایی مثل " جام جهانی " و " لیگ قهرمانان " را به

انجمن « فوتبال و سایر ورزش ها » اضافه کنید .

اینو باید توی پیشنهادات انجمن نویسنده ها بگی نه اینجا که دیگهUndecided
اگر اونجا هم مطرح شه استقبال نمیشه چون خودتون میگید فوتبال و سایر ورزش ها پس یعنی اونجا تنها برای فوتبال نیست....

درضمن این دوبخش تاپیک های زیادی نداره که بخوایم بخش بزنیم...

موفق باشید...
(13-06-2014، 8:02)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگر اونجا هم مطرح شه استقبال نمیشه چون خودتون میگید فوتبال و سایر ورزش ها پس یعنی اونجا تنها برای فوتبال نیست....

درضمن این دوبخش تاپیک های زیادی نداره که بخوایم بخش بزنیم...

موفق باشید...
اتفاقا بیشتر تاپیک ها برای این دو بخشه
اگه قرار بود برای هر قسمت جزی بخش زده بشه الان ورزش بیش از 50 بخش داشت رزمی. والیبال . ورزش های آبی و ....
به نظرم بهتره انجمن فوتبال رو عوض کنیم یه انجمن فقط برای فوتبال