انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: داره شروع میشهههههه جلوشو بگیرید نیاد زمانو نگه دارید باوا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
   انا الله و انا الیه المدرسه و الدانشگاه..?

بازگشت همه بسوی مدرسه و دانشگاه است.?
بانهایت تاسف و تأثر
پایان سه ماه عشق و حال و صفا
و خواب لذت بخش صبحو 
آغاز نه ماه زجر و بدبختی و امتحان 
پیشاپیش بر شما دانش آموزان و شاخا و ب ارواح جدم نیستی درحدم و اینا و دانشجویان عزیز
تسلیت!
باز آمد بوی ماه مدرسه :-P ? ?

??حالا واويلا ليلي ??
کتاب داريم خيلي??
فیزیک اسيرم کرد??
رياضي پيرم کرد ??
تا صبح بيدار موندم??
جغرافیا خوندم??
حالا واويلا ديکته??
من ميزنم سکته??
واويلا هي مشق ??
من ميکنم يک غش??
مبادا روزي امتحاني باشد ??
نمره ي ما زير يازده اي باشد??
حالا واويلا ليلي
??بدبخت شديم خيلي

رسیدن ماه مهر را به شما دانش آموزان و دانشجویان عزیز تسلیت میگویم?
ب خودم و همه ی دوستان تسلیت میگم... crying
غم اخرمون باشه... crying
واس ما که دیگه مدرسه تموم شد
.
.
.
ولی الان آرزومه فقط یه زنگ دیگه با بچه هامون سر کلاس درس باشم....هههههعععععععیییییییییی
(14-09-2015، 17:26)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.
.
.
ولی الان آرزومه فقط یه زنگ دیگه با بچه هامون سر کلاس درس باشم....هههههعععععععیییییییییی

خوشبحالت
میگما جای ما نمیری
منم به تمام بدبختای ایرانی که قراره برن مدرسه تسلیت میگم
و ازتون خواهش میکنم یه فاتحه واس من بفرسید ثواب دارع
(14-09-2015، 17:29)برسین. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2015، 17:26)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.
.
.

خوشبحالت
میگما جای ما نمیری
نه از یه طرف که خدایی خوش بحالم!!
کاشکی مدرسه یه جوری بود هر وقت که دلت تنگ شد و عشقت گرفت بری
من در کمال تعجب امسال با انگیزه توووپ میخوام مدرسه رو شروع کنم چون نمره پایین 19 نباید داشته باشم
(14-09-2015، 17:40)poorya0111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(14-09-2015، 17:29)برسین. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
.
.
.
خوشبحالت
میگما جای ما نمیری
نه از یه طرف که خدایی خوش بحالم!!
کاشکی مدرسه یه جوری بود هر وقت که دلت تنگ شد و عشقت گرفت بری
خودتم داری میگی کاشکی
تسلیت crying ......( ولی روز اول خوش می گذره Big Grin )
هي واى!
بدبختتتت شديمممممم!!
وجدانا شعرش خيلي با حال بود!
صفحه‌ها: 1 2 3 4