انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 272 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-10-2015، 20:17)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2015، 20:15)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2015، 20:12)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبا یا سبا 

ویرایش چی میگف اون وسط ؟ :77777

its isn't good ??????? O_O

صبا

اشتباه تایپی بود

نوشتم not

نهIsnt

اولش اینو ننوشته بودی  |:

با دوستم دارم انگلیسی چت می کنم

جمله اونو خوندم

داشتم ج میدادم

یهو اومدم اینجا
گرامرم قاطی شد

رفتم ب اون بگم isn't

اینجا نوشتمIsnt

برا اونم نوشتمnot

تازه بعد فهمیدم چ اشتغالی کردم=||||||

اشتباه
(01-10-2015، 20:19)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2015، 20:17)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2015، 20:15)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2015، 20:12)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در جمعی بودیم ناگهان حاجی گفت :v

گوینده رو بردن تفتیش بدنی تو گیت :77777

گوینده رو بردن فرانسه :v

بی سواد جده تو عربستانه ن تو فرانسه :777777777
بدو برو تفتیش بدنی شو
اومدی عمره باید متبرک شی 
ما رفتیم حج واجب زیر دست و پا له شدیم فقط :>

(01-10-2015، 20:18)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بایییییی

خ برو دیگه :|
هی میگه بای :|

حاجیا فرانسه نمیرن ؟
فرانسه روت نظر دارن … حتی پسراش :|
(01-10-2015، 20:18)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بایییییی

خداحافظ عزیزم^_^
(01-10-2015، 20:21)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجیا فرانسه نمیرن ؟
فرانسه روت نظر دارن … حتی پسراش :|

بعد از عملیات میرن :77777

فلن برو ک مامورا تو اتاق تفتیش منتظرن :77777
(01-10-2015، 20:11)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-10-2015، 20:10)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بسه دیگه خفه شو احسان :|

اول تو خفه شو |:

چشمـ ـ_ـ*

:VV
ببخشی نسیمی ندیدم

بای
Hiii :| mazlometon omad
(01-10-2015، 20:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Hiii :| mazlometon omad

:|||||||||||
تو ؟؟؟؟
مظلوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ O__O

چطوری عششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش​شششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششقم ؟؟ :>
هعیهعیی .. ._.

من غریب شدمـ ..

خدافظ ( ._.)
6gd سلوووووووووووووم
شبه همه شیک