انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 272 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-10-2015، 13:31)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد چیز تو چیز شد :|

علی های گرامی و امیر هم به همون چیزی فک میکنن که من فک میکنم :|
Re zan daaashtm

Inja ni ._.*

+ali asare manfi :V

+omid to k koch kardi

Faslet omadesh :V
اسم ها عوض شده میرم تو افراد آنلاین هیشکی رو نمیشناسم ._.

تازه هنوز اسمای همرو کامل تغییر نداده :|
(02-10-2015، 13:34)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2015، 13:33)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرضیه جان ؟
صبح آقا صابر گ.آ بود:|

:||

من نبودمـ :|

حالا حال میده الان میاد بعد ب من بگه اینا این همه شر میگن تو چ غلطی میکنی پس ._.
فقط من و ملی بودیم
فکر کنم یه نگاه کلی کرد و رفت
چون فقط دو دقیقه بود بعد رفت

پارمیدا تونستی؟
(02-10-2015، 13:35)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Re zan daaashtm

Inja ni ._.*

+ali asare manfi :V

+omid to k koch kardi

Faslet omadesh :V

سامان خودتی ؟ :/\
(02-10-2015، 13:35)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2015، 13:31)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد چیز تو چیز شد :|

علی های گرامی و امیر هم به همون چیزی فک میکنن که من فک میکنم :|

آ ..  :||||||

O_O :|
(02-10-2015، 13:37)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام عزیزم
صفحه آخر تاپیک تغییر نام نوشته کی به کی هس
(02-10-2015، 13:37)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم نمیشناسی ؟ .-.
# αпGεʟ

تُو پارمیدایی ؟

+ مرضی اسم جدید مبارک :|
(02-10-2015، 13:34)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-10-2015، 13:33)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ =)
فش گزاشتم هرکی بره |: ! 
=|
عه ._.