انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: " گفتگوی آزاد نسخه ی 272 "
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فردا 2 زنگ ریاضی دارم معلم ریاضیم گفته امتحان میگیرم عربی هم گفته میپرسم باس چیکارکنم /:؟
(03-10-2015، 17:35)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فردا 2 زنگ ریاضی دارم معلم ریاضیم گفته امتحان میگیرم عربی هم گفته میپرسم باس چیکارکنم /:؟

همشو همین امشب بخون :|
راستی من بعد از ظهریم(:
(03-10-2015، 17:38)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2015، 17:35)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوندم/:

میخاستم بدونم راه حلت چیه:|
[ -> ]

عربی بخون..
ریاضی نخون..
چون قطعا در هرصورت ریاضی بخونی نخونی یه نمره میگیری..:|||
(03-10-2015، 17:39)☠☠†§Gнö☠☠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-10-2015، 17:38)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خوندم/:

میخاستم بدونم راه حلت چیه:|

همین یه راه حله ..
چرا رفتین همتون؟؟؟
سلآمـ ):
طرفدارای النصر عربستان رفتن تو صفحه پرسپولیس ب هادی نوروزی فش میدن):
Black-Shadow

نظرتون چیه؟