انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
ولی من مطمئنم گروه nct رو میگی ..
که فعلا با زیر مجموعه ی nct u فعالیت میکنن البته تازه شروع کردن 2016 .
بعد از اکسو جدیدترین گروهی هستن که اس ام ایجاد کرده.
من اهنگاشونو گوش دادم قشنگن !
ولی اکسو یه چی دیگش -.- ♡
سلام ..

خب من با خبر اومدم ^^
اولا که اهنگ Fly جسیکا تازه اومده حتما گوش کنین ..
البوم جدید تیفانی هم همینطور . I just wanna dance
مینی البوم جدید گروه Aoa به اسم Good luck هم گوش کنید ؛ به ویژه ترک اصلی اهنگی به اسم Good luck . این اهنگ فوق العاده ست !
سالگرد 7 سالگی گروه 2ne1 هم هست . مبارک باشه !
و یه اهنگ جالب از IU خواننده ی تک خوان مورد علاقه ی من ^_^
اهنگ Every Sweet day از آی یو که محصول 2009 هست زمانی خونده شده که آی یو فقط 16 سالش بوده !
(17-05-2016، 21:37)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش خبر باشی شادی^-^!
فدات =))
ولی خدایی Good Luck رو گوش کن ، محشره !
آهنگ جدید آمبر هم اومده به اسم On my own به دو ورژن کره ای و انگلیسی اینم گوش کن .
(17-05-2016، 21:41)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2016، 21:37)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش خبر باشی شادی^-^!
فدات =))
آهنگ جدید آمبر هم اومده به اسم On my own به دو ورژن کره ای و انگلیسی اینم گوش کن .

فرصت دانلود گیر بیاد حتما (:
من آمبر دوس^-^
شیز مای لاو... بخصوص استایلش...
حتما دان میکنم.. مرسی!

+اخبار کره رو از چ سایتی دنبال میکنی؟!
من اخبار اکسورو از فنکلاب اوه سهون و چنل های تلگرام میبینم(:
(17-05-2016، 21:49)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-05-2016، 21:41)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خوش خبر باشی شادی^-^!
فدات =))

فرصت دانلود گیر بیاد حتما (:
من آمبر دوس^-^
شیز مای لاو... بخصوص استایلش...
حتما دان میکنم.. مرسی!

+اخبار کره رو از چ سایتی دنبال میکنی؟!
من اخبار اکسورو از فنکلاب اوه سهون و چنل های تلگرام میبینم(:

من تو بیشتر از 100 کانال تلگرام کی پاپی عضوم ^.^
به غیر از اونجا یه اپلیکیشن هست برای کی پاپرها .. یه جور شبکه اجتماعیه جدیدترین اخبار اونجا هست . از اون طریق هم دنبال میکنم .
خبر خبر!
MV جدید گروه B.T.S بنام "save me"
دنس عالیه عالیه!
متن اهنگ و اهنگ سازی هم فوق العاده!
اعضای گروهم ک best!
(26-05-2016، 14:35)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خبر خبر!
دنس عالیه عالیه!
اعضای گروهم ک best!
ارزش دانلود داره ؟

+ یه ترک خوب !
همه قطعا اهنگ mama از اکسو رو شنیدین دیگه ..
Silv3rt3ar یه خواننده س که اهنگای اکسو رو کاور میکنه ( تا جایی که من میدونم . ) این خانم خوش صدا این اهنگ رو خونده خیلی خیلی خیلی زیبا هم خونده ! شاید احساسی تر و لطیف تر از اکسو حتی ! پیشنهاد ویژه ست . حتما حتما دانلود کنید این کاور زیبا رو ♡_♡
تلگرام یه کانال هس با ایدی southkoreanlovers کاورهای این دخترو گذاشته .. برید میتونید از اونجا دان کنید .
قطعا لذت خواهید برد =))
(27-05-2016، 15:58)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-05-2016، 14:35)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خبر خبر!
دنس عالیه عالیه!
اعضای گروهم ک best!
ارزش دانلود داره ؟

+ یه ترک خوب !
Silv3rt3ar یه خواننده س که اهنگای اکسو رو کاور میکنه ( تا جایی که من میدونم . ) این خانم خوش صدا این اهنگ رو خونده خیلی خیلی خیلی زیبا هم خونده ! شاید احساسی تر و لطیف تر از اکسو حتی ! پیشنهاد ویژه ست . حتما حتما دانلود کنید این کاور زیبا رو ♡_♡
تلگرام یه کانال هس با ایدی southkoreanlovers کاورهای این دخترو گذاشته .. برید میتونید از اونجا دان کنید .
قطعا لذت خواهید برد =))

عاره عاره حتما ببین((: !

چن وقت پیشم یه دختره اهنگ "لاو می رایت" رو با اکسو روی صحنه اجرا کرد!!!!!!
با اکسو خوند و رقصید...کاملا مثل یکی از اعضا !
فک کنم یه طرفدار بوده درخواست داده..
در هرصورت در کنار اکسو با خود اکسو...
صداش خوب بود ولی قیافه نداش:|
لامصب از "کای" هم بهتر میخوند!!!
هم "رپ" ش رو بجای "سهون" خوند هم با "دی او" کشید کلی...
این درآینده به یجایی میرسه! من مطمعنم!
ببینین کی گفتم._.!
(27-05-2016، 16:35)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-05-2016، 15:58)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خبر خبر!
دنس عالیه عالیه!
اعضای گروهم ک best!
ارزش دانلود داره ؟

+ یه ترک خوب !
قطعا لذت خواهید برد =))

عاره عاره حتما ببین((: !

چن وقت پیشم یه دختره اهنگ "لاو می رایت" رو با اکسو روی صحنه اجرا کرد!!!!!!
با اکسو خوند و رقصید...کاملا مثل یکی از اعضا !
فک کنم یه طرفدار بوده درخواست داده..
در هرصورت در کنار اکسو با خود اکسو...
صداش خوب بود ولی قیافه نداش:|
لامصب از "کای" هم بهتر میخوند!!!
هم "رپ" ش رو بجای "سهون" خوند هم با "دی او" کشید کلی...
این درآینده به یجایی میرسه!  من مطمعنم!
ببینین کی گفتم._.!
همین دختره نبوده احیانا ؟ D:
ولی این اهنگه رو گوش کن "حتما" !
گوش کردی ؟
چند تا از کنسرت ها و موزیک ویدیو های خوب اکسو که حتما باید ببینید :

- کنسرت ها

کنسرت آهنگ Overdose . این کنسرت کامبکش هم خیلی قشنگه شاید حتی قشنگتر از اجرای اصلی تازه کای هم اولش برنامه داره .. هردو رو حتما ببینید .

کنسرت اهنگ Sing for you . خیلی احساسیه !

کنسرت اهنگ Light Saber . فوق العاده هیجانی و زیبا !

کنسرت آهنگ Wolf . محشر به تمام معنا ، و با حضور اکسوی 12 نفره ♡

کنسرت آهنگ Love me right . پر انرژی و دوس داشتنی !

- موزیک ویدیو

ام وی اهنگ Overdose . لوهان و کریس هم هستن ♡_♡ خیلی خوبه

ام وی اهنگ Wolf ورژن درام . هنرنمایی لوهان کوچولو !

ام وی اهنگ Miracles in December . خیلی احساسی و اشک در بیاره !

ام وی اهنگ Light Saber . این ام وی شاهکاره .. همین ^^

ام وی اهنگ Growl . یه ام وی عالی از اکسوی 12 تایی ..

به علاوه ورژن رقص پسرا با اهنگ معروف " ساری ساری " از سوپرجونیور هم خیلی قشنگه ..
خلاصه امیدوارم اگه ندید ببینید و لذت ببرید =))
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13