انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(10-06-2016، 20:20)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واااااای خدای من !
چرا sm دست برنمیداره از این کاراش؟! ول نمیکنه مارو!!!
داشتم تستای کتاب زبانمونو میزدم کلمه ی moon رو دیدم..
moon
moonlover's(سریال بکی)
baekhyun
monster
حالا بعدش دیوونه شدم
...You can call me monster

ای خدا!! :p325:

موفق باشی =)))
من هرموقع فیزیک و هندسه میخونم به هر شیش ضلعی که میرسم
اکسو میاد جلو چشم
از نظر من همه چی یه جوری به اکسو کی پاپ ربط داره
._.
خب خب یه تحلیل خیلی باحال اوردم ک %100 روش مطمعنم و شخصا خعیلی حال کردم باهاش!!!
به این اسکیرین شات نگا کنین (اخرین صحنه ی لاکی وان)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s6.picofile.com/file/8255254992/IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B6%DB%B1%DB%B1_%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B3%DB​%B1%DB%B4.jpg

تو این عکس 12 تا حاله ی نور دیده میشه ک 3تا از این نور ها توی قلب ماز گیر کردن و 9 تاشونم دورو بر ماز!!!
چطوری انکار کنیم ک این 9 و 3 و 12 ربطی به اعضای فعلی ، اعضای رفته و اعضای قبلی نداره؟!

خیلی بنظرم درست بود تفسیرش!!
البته الان دیگه مغزم کار نمیکنه -___- ساعت2 عه!
همینطور چشام چون فک کنم امروز بیشتر از 5 قسمت سریال دیدم (*. .)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://luhan-baekhyun-5.mihanblog.com/post/2812

این سایته یه سری از تحلیلارو گذاشته! میتونین بخونینو بحث کنیم سرش!((:
مانستر رو با زیرنویس دیدین؟!
ینی کل تحلیلا رو زد نابود کرد! -____- البته هیچوقت مفهوم اهنگاشون به MV هاشون ربط نداشت ولی این یکی زد داغونم کرد-___-
کلا کلش مفهوم اینبود که "من مث یه هیولا هرچی که بخوام رو بزور بدست میارم!من تورو میخوام و بدستت میارم"

آقا اگه نظر منو میپرسین میگم خود sm هم نمیدونه داره چیکار میکنه!چارتا تیکه گذاشته سر هم گفته بزار ملت دلشون خوش باشه...والا!
اینی ک من میبینم فقط ذهنو میخوره-___-
:|

...She. Gat me. Gone. Crazy...yoh
...ne. shem. jangin. dery...hah

don't be afraid
love is the way
shawty I gat it
!!!you can call me monster

من کاملا دیوانه شدم._.*
(12-06-2016، 15:09)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی کل تحلیلا رو زد نابود کرد! -____- البته هیچوقت مفهوم اهنگاشون به MV هاشون ربط نداشت ولی این یکی زد داغونم کرد-___-
کلا کلش مفهوم اینبود که "من مث یه هیولا هرچی که بخوام رو بزور بدست میارم!من تورو میخوام و بدستت میارم"

آقا اگه نظر منو میپرسین میگم خود sm هم نمیدونه داره چیکار میکنه!چارتا تیکه گذاشته سر هم گفته بزار ملت دلشون خوش باشه...والا!

...She.   Gat  me.   Gone.  Crazy...yoh
...ne.      shem.     jangin.    dery...hah

don't be afraid
love is the way
shawty I gat it

من کاملا دیوانه شدم._.*

این موزیک ویدئو و آهنگ مانستر که چند روز پیش اومد وژن چینیه یا کره ای ؟>
(12-06-2016، 15:56)|| Mιѕѕ α.η.т || نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-06-2016، 15:09)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

don't be afraid
love is the way
shawty I gat it

من کاملا دیوانه شدم._.*

این موزیک ویدئو و آهنگ مانستر که چند روز پیش اومد وژن چینیه یا کره ای ؟>

عزیزم همه ی MV های اکسو هم کره ای داره هم چینی!
مانستر هم مث همه MV ها هم ورژن چینی داره هم کره ای((:
[ -> ]

don't be afraid
love is the way
shawty I gat it

من کاملا دیوانه شدم._.*

من تو نماشا با زیرنویسشو دیدم
هیچ ربطی به ام ویه نداشت
بابا عین آدم یه ام وی درس درمون بسازین این کارا چیه آخه
قشنگ ر..ده شد به همه ی تحلیلام
اینقدری که من توی این چند روز فکر کردم سر این ام ویه ادیسون
سر اختراع برق فکر نکرده بود  =I
واسه همین چیزاس که من هیچوقت به ام وی ها فکر نمیکنم ^_^
فقط میبینم ! =))
و لذت رو احساس میکنم !! ^^
کلا متنای اهنگاشونو دوس ندارم .. اکثریت اهنگارو ترجمشونو خوندم به نظرم خیلی بی معنین !
ولی اجراهاشون جذابه برای همین دوسشون دارم ..
طفلکیا صد دفعه کامبک استیج داشتن خو خسته میشن >.< د واسه این همه کاره که چانیول داره کچل میشه :|
(12-06-2016، 17:47)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط میبینم ! =))
کلا متنای اهنگاشونو دوس ندارم .. اکثریت اهنگارو ترجمشونو خوندم به نظرم خیلی بی معنین !
طفلکیا صد دفعه کامبک استیج داشتن خو خسته میشن >.< د واسه این همه کاره که چانیول داره کچل میشه :|

اوووووف._.
کچل :|
مدیونی اگه فک کنی یه شیوید مو مونده رو سر چانی:|

آقا توهین نکن به متن اهنگاشوناااا
ماما و پرامیس که معنیاشون فوق العاده بود!
اصن بخاطر مفهوم اهنگاشه ک من عاشق اکسو شدم._.
(12-06-2016، 17:47)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط میبینم ! =))

چرا شایعه درست میکنین بابا
یه ذره موهاش از وسط ریخته
اونم فکر کنم به خاطر رنگ موی زیاده
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13