انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
من بیچاره هنوز ام وی هارو ندیدم -.-
یوتیوب ندارم .. باس مناظر بمونم که چنلا بزارن توی تلگراماشون ..
ولی اهنگهارو ک گوش دادم .. عالی بودن ! ریتم لاکی وان محشره ! پسرا عالی خوندن .. مانستر که اصلا حرفی برای گفتن نمیزاره . دقیقا اکسو با این البوم گفت گروه های دیگه محو شید که اکسو کبیر برگشته -_- =))
ترک های دیگه البوم هم خوب بودن ولی من بیشتر با لاکی وان و مانستر حال میکنم ..
وایییی موهای چانی ♡.♡ درست حدس زدی ریحانه ! دیشب خواب چانی رو دیدم که موهای قرمزشو هی تو هوا تکون میداد ((:
البوم ss301 رو هنو گوش ندادم ولی حتما گوش میدم .

خب من Ah Ha از دابل اس 301 رو گوش دادم ، واو عجب چیزیه !
خدایی اگه دابل اس هنوز پنج نفره بود و همگی باهم فعالیت میکردن هنوزم میتونستن بی رقیب بمونن ..
(09-06-2016، 1:06)✓SHINE AGAIN✓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لامصب  تفسیر مانستر خودش ی کتاب جداگونه میخواد
من فقط از لاکی وان و مانستر این نتیجه رو گرفتم که شیطانا جذاب تره فرشته هان

بعدش مگع تو لاکی وان دی او رو تخت نبود پس چرا گفتی بکهیون
بکی ک داش فرار میکرد

تو مانستر که اولش ی درختی  و نشون میده که تو ماما بود همون درخت زندگی 
بعد اون دختر چشم قرمزه رو نشون میده که چشم شیطانه و دختره شیطانه
که فک کنم این نرروی شیاطینیه باعث خشک شدن درخت زندگی میشه

دقت کنی همشون رو تخت بودن ولی من تیکه ی تکون خوردن و زندانی شدن دی او رو نمیگم! بعد از اون نشون میده که یه مایع ابی بتزریق میکنن ک به بکی وصله!
بعدشم گفتم ک بکی دوتا شده اونیکه درحال فراره مانسترنماس((:
البته از نظر ما!!!!

+دیدی گفتم شادی ((: حال کن پیشبینیو^^
افرین باهوش از تیزرا فهمیدی مانستر محشره!!
ولی میتونی اجراهاشو دان کنی لازم ب یوتویوب قوی نیس!البته من با یوتویوب دیدم._.* ولی اجراهاشو دان کردم3>
یکم صب کنی 24 ساعت میشه میزارن((:

+ DAZZLING BOY ((:
اون شماره های روی یقه ی لباسا ک بود ...من ب یه چیزی پی بردم!
عدد دی او 12 بوده!!!رو یقه هاشونم عدداشونه!عددای مخصوص ب خودشون! مثلا بکی 04 یا شومین 99 !

+ نمیدونم چرا اون X یی ک تو دنس مانستر درست میکنن منو یاد 12 تاییشون میندازهcry girlp336
یس مث چانیول که امضامه و 61
این اعداد تو لاو می  رایتم بوده

ی چیز عجیب دیگ
اون ماشینی که سینگ فور یو و ام وی هاشون بود توی مانستر به آتیش کشیده شد
من منظور اینو نفهمیدم
(09-06-2016، 12:54)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بیچاره هنوز ام وی هارو ندیدم -.-
یوتیوب ندارم .. باس مناظر بمونم که چنلا بزارن توی تلگراماشون ..
ولی اهنگهارو ک گوش دادم .. عالی بودن ! ریتم لاکی وان محشره ! پسرا عالی خوندن .. مانستر که اصلا حرفی برای گفتن نمیزاره . دقیقا اکسو با این البوم گفت گروه های دیگه محو شید که اکسو کبیر برگشته -_- =))
ترک های دیگه البوم هم خوب بودن ولی من بیشتر با لاکی وان و مانستر حال میکنم ..
وایییی موهای چانی ♡.♡ درست حدس زدی ریحانه ! دیشب خواب چانی رو دیدم که موهای قرمزشو هی تو هوا تکون میداد ((:
البوم ss301 رو هنو گوش ندادم ولی حتما گوش میدم .

خب من Ah Ha از دابل اس 301 رو گوش دادم ، واو عجب چیزیه !
خدایی اگه دابل اس هنوز پنج نفره بود و همگی باهم فعالیت میکردن هنوزم میتونستن بی رقیب بمونن ..
بعد از کامبک شاینی اصن حرفی برای اکسو باقی نموند =)
اما بااین حال پروژه ی شاوولا و اکسوالا توی اینستاگرام برای حمایت کامبک اکسو در یوتیوب و پیج های اونا شاوولا نقش بزرگی داشتن . این بخاطر اینه که کای و تمین باهم خیلی صمیمین و تمین راجب اکسو گفته شاینی و اکسو همیشه باهم میدرخشه و اعضای هردوگروه تایید کردن . پس باکامبک اکسو به شاینی کوچیک ترین لتمه ای وارد نمیشه.
هرچند میدونم حرفت شوخی بود اما به من برخورد.....
حرف من شوخی نبود . ولی منظورمم با شاینی نبود !
من خودم طرفدار سرسخت شاینی ام هستم .. این حرفم منظورم بیشتر به گروه های کوچیک و تازه وارد بود خیلی گروه ها منظورم بود ولی شاینی نه !
طرفدارای سوجو هم حالا به خودشون نگیرن :|
کلا منظورم اصلا با سوپر جونیور و شاینی نبود .
اره ریحانه قدرت پیشگوییت تو حلقت =)) D:
خب من موزیک ویدیو های مانستر و لاکی وان رو دیدم ! ♡_♡
من الان یه دنیای دیگم ((:
خدایاااا مانسترررررر عررررر عالییییی بودددد *_*
خب ببینید .. من یه سال بیشتر نی که اکسوال شدم .. و هنوز مثل بقیه اکسوالا این مهارتو ندارم که تک تک ام وی هارو به یاد بیارم و داستان هر ام وی رو بفهمم ! برای همین کمکم کنید ..
الان نقده من باتوجه به چیزایی که دیدم رو میگم هرجا رو نگفتم یا اشتباه گفتم بگید .

توی لاکی وان اکسو رو خوابونده بودن اون دخترا که به گبونم مانسترشون کنن بعد تزریقارو انجام دادن ولی یهو اونا فرار کردن بکهیون نتونست فرار کنه و فک کنم بیشتر از بقیه بهش تزریق شد .. و اینکه الان دقیقا من نمیدونم اکسو دوست دارن مانستر بشن یا نه ؟ اخه فرار کردن یعنی نمیخوان .. ولی خو چرا نمیخوان ؟ مگه قدرتمند نمیشن اینجوری ؟؟ و اینکه چرا یهو چانی دارای قدرت اتیش شد ؟؟
طبق چیزیم که از مانستر دیدم بکهیون مانستر بود ولی بقیه نه و میخواست اونارو ببره ولی یهو یه بکهیون دیگه میاد نجاتشون میده ( چرا دوتا شدن ؟! )
و از قرار معلوم بکهیونی که زنجیر به لبش اویزونه بکهیون بدس اون یکی بکهیون خوبس .
و من یه بار یه نقدی خوندم که میگفت همه مانستر شدن ولی چانی نیمه مانستر بود برا همین کتکتش میزدن و چشماشو میپوشوند که کسی نفهمه .. اره ؟
اخرشم نفهمیدم :/
و اینم نمیفهمم که چرا میگن به ام وی ماما ربط داره مانستر !؟ کلا من مبتدی ام . از اول همه چیو بگید ^^ مرسی -.-
(09-06-2016، 21:14)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب من موزیک ویدیو های مانستر و لاکی وان رو دیدم ! ♡_♡
من الان یه دنیای دیگم ((:
خدایاااا مانسترررررر عررررر عالییییی بودددد *_*
خب ببینید .. من یه سال بیشتر نی که اکسوال شدم .. و هنوز مثل بقیه اکسوالا این مهارتو ندارم که تک تک ام وی هارو به یاد بیارم و داستان هر ام وی رو بفهمم ! برای همین کمکم کنید ..
الان نقده من باتوجه به چیزایی که دیدم رو میگم هرجا رو نگفتم یا اشتباه گفتم بگید .

توی لاکی وان اکسو رو خوابونده بودن اون دخترا که به گبونم مانسترشون کنن بعد تزریقارو انجام دادن ولی یهو اونا فرار کردن بکهیون نتونست فرار کنه و فک کنم بیشتر از بقیه بهش تزریق شد .. و اینکه الان دقیقا من نمیدونم اکسو دوست دارن مانستر بشن یا نه ؟ اخه فرار کردن یعنی نمیخوان .. ولی خو چرا نمیخوان ؟ مگه قدرتمند نمیشن اینجوری ؟؟ و اینکه چرا یهو چانی دارای قدرت اتیش شد ؟؟
طبق چیزیم که از مانستر دیدم بکهیون مانستر بود ولی بقیه نه و میخواست اونارو ببره ولی یهو یه بکهیون دیگه میاد نجاتشون میده ( چرا دوتا شدن ؟! )
و از قرار معلوم بکهیونی که زنجیر به لبش اویزونه بکهیون بدس اون یکی بکهیون خوبس .
و من یه بار یه نقدی خوندم که میگفت همه مانستر شدن ولی چانی نیمه مانستر بود برا همین کتکتش میزدن و چشماشو میپوشوند که کسی نفهمه .. اره ؟
اخرشم نفهمیدم :/
و اینم نمیفهمم که چرا میگن به ام وی ماما ربط داره مانستر !؟ کلا من مبتدی ام . از اول همه چیو بگید ^^ مرسی -.-

از کجا دان کردی
من نمی تونم برم تو یوتوب
نمیتونم دان کنم
ب خاطر همین فقط تیزراشو دیدم
بعدشم چانیول دارای قدرت اتیش بود
یهو قدرت پیدا نکرد
همه اعضا قدرت دران دگ
مال چانیولم آتیشه

و اینکه چرا به ماما ربط داره چون تو مانستر اکسو با قدرتاشون نجات پیدا  میکنن و تو ماما هم قدرتای اکسو رو به نمایش میذاره
من از تلگرام دان کردم ..
کانالا گفتن بعد از 24 ساعت ام وی هارو که یوتیوب بازدید خورد میزارن تو پیجاشون .
همه ی فندوم ها گزاشتن سریع میتونی پیدا کنی .
خب قدرت چان اتیش بود .. بقیه چی ؟ میشه بقیه هم بگی ؟ و اینکه اولین بار از کجا و کی و چه جور قدرت پیدا میکنن ؟
(09-06-2016، 23:29)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من از تلگرام دان کردم ..
کانالا گفتن بعد از 24 ساعت ام وی هارو که یوتیوب بازدید خورد میزارن تو پیجاشون .
همه ی فندوم ها گزاشتن سریع میتونی پیدا کنی .
خب قدرت چان اتیش بود .. بقیه چی ؟ میشه بقیه هم بگی ؟ و اینکه اولین بار از کجا و کی و چه جور قدرت پیدا میکنن ؟

پس منم از تلگرام دان کنم ممنون

این قضیه قدرتا مربوط میشه به افسانه ایکسو یا اکسو
که قدرتای دوازده گانه میتونه تشکیلش بده
و هر دوازده نفر اکسو یه عنصرن مثل اون افسانه

و هر کدوم از اعضا یه عنصر رو دارن
مثلا سنبل چانیول آتش
مال سوهو آبه
مال لولو جاذبه اس
بکهیون نوره و...
قدرت همه تو اون سایته اس=)))
واااااای خدای من !
چرا sm دست برنمیداره از این کاراش؟! ول نمیکنه مارو!!!
داشتم تستای کتاب زبانمونو میزدم کلمه ی moon رو دیدم..
moon
moonlover's(سریال بکی)
baekhyun
monster
حالا بعدش دیوونه شدم
...You can call me monster

ای خدا!! :p325:
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13