انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوے آزاد نسخه 314
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-09-2017، 13:14)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2017، 13:10).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من ک زهلم میگفتم از این ثانیه ب بعد زحلم میشه...!! -_-

رشتت چی هس..؟
ن باو ایشالا میشی...

اصلا این اصطلاحات رو فارسی نمیشه گفت .. باید یه زبان جدا بسازن واسش

تجربی :/
آره دیگه یه چی قبول میشم میرم

خو زبونش همون ترک دیگه :|
با کلاسش هم "بلاک"میشه -_-

سوسک هم ک خوشگله..!
(21-09-2017، 13:20).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2017، 13:14)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2017، 13:10).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

رشتت چی هس..؟
ن باو ایشالا میشی...

سوسک هم ک خوشگله..!

نه منظورم واسه نوشتن بود Telegh_26 نمیدونم .. ولش کن اصن

ها؟
سوسک خوشگله؟ آره خوشگله Telegh_46
(21-09-2017، 13:23)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2017، 13:20).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

رشتت چی هس..؟
ن باو ایشالا میشی...

سوسک هم ک خوشگله..!

نه منظورم واسه نوشتن بود Telegh_26 نمیدونم .. ولش کن اصن

ها؟
سوسک خوشگله؟ آره خوشگله Telegh_46

من ک گفتم بیخی تو ول کن نیستی..

دکتر مملکت هر روز تو گ.ا پلاسه..!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20170921-145320.png
(21-09-2017، 13:27).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دکتر؟؟ روزی که من دکترشم کل جامعه پزشکی به قهقرا میره :/
(21-09-2017، 13:29)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-09-2017، 13:27).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دکتر؟؟ روزی که من دکترشم کل جامعه پزشکی به قهقرا میره :/

سهند داغونیااا :|
اینم بیخی..

+

من برفتم بای..
(21-09-2017، 13:31).Impassive. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سهند داغونیااا :|
اینم بیخی..
+
من برفتم بای..

خودتی :/

به سلامت
(15-09-2017، 14:43)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نمیخای جواب بدی؟

من چند وقت نبودم اصلن :/
(19-09-2017، 20:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-09-2017، 9:46)SOGOL.NM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام کسل کننده های انجمن
ب دل نگیرین باو شوخی کردم چون دیشب جواب سلامم رو ندادین
تو هنو دنبال جواب سلامی ؟ :|
راستی .....خوشحالم ک بالاخره یه اکانت ثابت زدی :|||||||

آره دیگ پس چی قبلا یاد نداشتم ولی الان یاد گرفتم

سلام...

واقعانکه کسل کننده این
ایـشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://dl.akskhor.ir/uploads1/AkseTatalDarDastane-Messi-Small.jpg

17
خیلی حس بدیه که روز تولدت با روز تولد عمو تتلمون Undecided یکی باشه Undecided Undecided Undecided