انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوے آزاد نسخه 314
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-09-2017، 16:22)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_46  Telegh_26

؟!

Telegh_59Telegh_59
(11-09-2017، 16:23)_RaYaN_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حنا همه مدارکو بزارم اینجا؟؟
نمیدونم :/
همه چی لو رفت دیگه
مدارک؟؟؟!! Telegh_56
حالا فيلم گرفتين يا عكس ؟ o__o
لطفا همه بخونن
یه نفر هست ک هر سری با ی اسم جدید میاد اینجا و فعالیت میکنه حدود ۲_۳ هفته میمونه بعد ی پیج جدید میزنه
اولین پیجی هم ک ما ازش دیدیم ترسا بوده فک میکنم
بعد کارای
بعد محان
بعد بهار
بعد آتوسا
بعد هاوژین
و حالا هم ادنس
و بعد اونی ک الان بن شده
جالب اینجاس ک شخصیتا و طرز تایپ کردن و علامتاهم یکیه و همشونم طرفدار کاغذن
کارای گفته بوده رمان سیگار صورتی ب قلم خودشه و با اسم خواهرش بهار منتشرش کرده و ی عکسی هم از خودش گذاشته بوده تو عکس از خود ک حنا زرنگی میکنه و سیوش میکنه چون بعد ها بدرد میخوره
نفر بعدی محان بوده ک از وقتی وارد انجمن میشه دیگ کارای هییچ فعالیتی نمیکنه و وارد انجمن نمیشه و بسته میمونه پیجش
محان میاد و تاپیکی میزاره ک اسمش رمان سیگار صورتی با کسب اجازه کامل از بهار بوده و پستاشو میذاشته
تو عکس از خود هم ی عکسی رو گذاشته ک کاملا شبیه ب همون عکس کارای بوده
تا وقتی ک سرو کله بهار پیدا میشه
بعد از اومدن بهار دیگ هیچ کدوم از نفرای قبلی پیدا نمیشن
بهار پستای رمان طالع ماهو میزاره ک نویسندش همون بهار یا احتمال زیاد خودشه
بهار تو آواتارش ی عکس میزاره ک حنا میبینه و میفهمه ک این عکس خیلی شبیه کارای و محانه
و چون رابطه خوبی با بهار داشته حرفو پیش میکشه و بهار میگ این عکس خودمه و ی طوری حیله گرانه حنا رو متقاعد میکنه ک مدل و نویسنده سیگار صورتیه و وقتی ک حنا عکس کارایو محانو میفرسته میگ اینا همه عکسای منه تو سال ۹۳ و ۹۲
میگ من امتحان داشتم کارای خواهرم میومد پست رمانا رو میزاشت
درحالی ک کارای میگف خودش نویسندس
و گفت محان رو نمیشناسه
و بعد حنا رو میزنه لیست سیاه
تا اینجارو داشته باشین باقیش جالبتره

بعد بهار ی مدت غیبش میزنه و آتوسا میاد
آتوسا هم ی تاپیکایی مربوط ب رمانای بهار میزاره فک کنم و دقیقا مث همون چن نفر قبلی بوده اخلاقیات و تایپ کردنش
آتوسا ی تاپیک میزاره ک نویسنده واقعی سیگار صورتی کیست؟ و پرده از رازها برمیداره ظاهرا ک پیشنهاد میکنم خودت بخونیش
ک زده ب گزارش از پارس نیوز
ولی وقتی حنا میره پارس نیوزو میگرده هیچ گزارشی ک مربوط ب بهار نوری نویسنده سیگار صورتی باشه پیدا نمیکنه
ینی اون ی گزارش ساختگی بوده ک بهار یا همون آتوسا خودش نوشته بوده
تو اون گزارش بهار گفته بوده کارای وجود نداره و خواهری نداره
مدلم نیست و از عکسای روژین فرهادی استفاده میکرده
حالا روژین فرهادی هم هییچ وجودرخارجی نداره ینی تو هیچ جا چ اینستا و ... روژین فرهادی وجود نداره
آتوساهم غیبش میزنه تا ب امروز...
نفر بعدی هاوژینه ک اونم دقیقا مث نفرای قبلی تایپ میکرده
و تاپیکی گذاشته ب اسم عکس مدلینگا ک توش دقیقا همون عکسایی رو گذاشته ک بهار از خودش ب حنا فرستاده و با اسم روژین فرهادی ک دنیارو زیر رو کردیم کسی با این اسم پیدا نشد
هاوژینم ک رفت ادنس اومد اینبار زیرکانه تر عمل میکنه
تایپ کردن و طرفدار کاغذ بودن هست ولی اینبار میگه دکتره و با این ک قبلن تو تاپیک حنا نشون داده بوده ک از رمان های فرشته تات شهدوست بدش میاد اینبار اسمش رو الکی میگه دلارامه یعنی شخصیت اصلی رمان گناهکار فرشته تات شهدوست و تاپیکایی میزاره ک طرفداری رودریگو یعنی شخصیت آرشام رمان گناهکاره
و خودشو ی جورایی میزنه ب علی چپ
حنا ک ب این شک میکنه میره تا باهاش آشنا شه و یجورایی زیر زبونشو بکشه ولی اون درحالی ک کاملن خوش و بش میکردن با حنا یهو میزنتش لیست سیاه و این دلیلش احتمالن این بوده ک سوتی نده و یجورایی دوری کنه چون بهار میدونسته ک حنا ته و تویضیه رو میدونه
وقتیم ک حنا میگ چرا زدی لیست سیاه سن و اینا رو بهونه میکنه
دیروزم ی بار خروج میشه و آتوسا وارد میشه دوباره آتوسا خروج میشه و ادنس وارد میشه
پوآرو و شرلوک هلمز؟؟ ما خودمون حنا و رایان مذگان داریم :/
(((ترسا رمان سیگار صورتی رو پست گذاشته بود ک بعد کارای گفت کپی از رمان حرامه و بست
این دختره همون بهاره ترسا هم جزو هموناس
همشون ی نفرن
ببین الآن ترسا تو اموال شخصی ادنسو تگ کرد و تیکه کلاماشو گفت بعد زیرش نوشت بعد ۶سال دوستی حرفاشو از بره
داشتم فک میکردم ک درمورد ادنس اشتب میکردیم ک یهو ذهنم جرقه زد خود ادنسه
فک کرده خیلی زرنگه ک ترسارو گذاشته تو پنهون ک خروج و ورودشو نفهمن ولی الان ی سوتی گنده دااد
در این حد روانیه ک خودش با خودش ح میزنه
از ادنس ک خروج میزنه تو گ.آ و صندلی داغ ترسا میاد
بعد ادنس ک ورد میشه ترسا خفه میشه و ادنس جوابای ترسا رو میده
حتی نگاه کردم ۱۰ دیقه ادنس آنلاین بود و تو این مدت ترسا چیزی ننوشت ولی وقتی ادنس رفت ترسا اومد)))
((این پ.خ حناست ک دیشب برام فرستاد))
کشف دیروز

((نفر بعدی اومد(:
یعنی دقیقا وقتی ک ادنس خروج زد ی پیج جدید درس شده ک من حدس میزنم مسخره بازیای ادنس و اون دعوای مسخره دلیلش این بوده ک مثلن قهر کنه و مث بقیه پیجایی ک دیگ توشون نرفته بشع
این از فردا میاد و جای ادنسو میگیره ببین کی گفتم(:
✩σραqυєηєѕѕ✭
فونت این اسم مث ادنسه
قول نمیدم ادنس دیگ هیچ فعالیتی نکنه چون چطور ترسا هست هنوزم شاید این پیجشم نگه داره ولی این همون ادنس یا بهار یا آتوسا یا کارای یا هاوژین یا محانه))
((اینم دیشب حنا فرستاد))
چه خر تو خری شدی .. صبر کن یادداشت کنم ..نکته کنکوریه :/
(11-09-2017، 16:37)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پوآرو و شرلوک هلمز؟؟ ما خودمون حنا و رایان مذگان داریم :/
همه رو حنا کشف کرده:|
#میس مارپلTelegh_01
چ جذاب ..