انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوے آزاد نسخه 314
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مطمئنی با # درست حرف بزنیم , موافقی ؟! :|
(10-09-2017، 21:36)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلارام من الان کف پام درد میکنه اعصابمم خورده...
الان مشکل از کف پامه که اعصابم خورده یا از اعصابم که کف پام درد میکنه ‎;D

:|
نمی دونم ..!
*.*
برو پا پزشکی !
:/
#_#
(10-09-2017، 21:41)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:36)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:33)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:31)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:26)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نتیجه ات خیلی مُضحک بود ..
قبل زدن دکمه ارسال یکم فکر کُن !
سپاس.

مغر و اعصاب یا روان شناس ؟

مغز و اعصاب روان !
روان کُلی !
روانشناس و روانپزشک دو تا تخصص جداست و دوتاش با هم میشه یه تخصصه کُلی !

(10-09-2017، 21:29)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#درست حرف بزنیم

(10-09-2017، 21:29)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#درست حرف بزنیم

آره موافقم ...
همچین رشته ای ندیدم !

عموما برا تخصص مغز و اعصاب داریم ..

میدونم ک دو تا تخصص جداست ..

ولی رون شناس ب مغز و اعصاب ربط نداره !

=)
اینکه تو ندیدی به من ربطی نداره !
عموما برای تخصص مغز و اعصاب و روان داریم !
می تونی از هر منبعی سوال کنی !
بله !

ولی تُ ۱۹ سالگی تخصص نمیگیرن !

شما باس بگی پزشکی میخونم :|
(10-09-2017، 21:42)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مطمئنی با # درست حرف بزنیم , موافقی ؟! :|

من از اولش درست حرف میزدم دیدم نمیشه !
کُله اعصابم رو گذاشتم زیر پام همرنگ جماعت شدم ! :|
در کل نمیخواستم اشتباهتو بگم دلارام ..

ولی هر موقع اومدم دیدم ب یکی ی چیزی گفتی ..

بقیم مث ت ناراحت میشن عزیزم !
(10-09-2017، 21:42)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:41)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:36)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:33)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:31)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مغر و اعصاب یا روان شناس ؟

مغز و اعصاب روان !
روان کُلی !

[ -> ]
#درست حرف بزنیم

[ -> ]
#درست حرف بزنیم

آره موافقم ...
همچین رشته ای ندیدم !

=)
بله !

من نگفتم تخصص دارم !
گفتم یه دانشجوی سال اولی ساده ام ..
من اگه دارم از تخصص حرف میزنم برای اینه که به سوالات شما جواب بدم ! :/
من یه سال اولی ساده ام که تازه وارد این محیط شدم ..
هیچوقتم حرف از تخصص برای خودم نمی زنم !
این یه رشته اس مثه همه رشته ها !
(10-09-2017، 21:42)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:36)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نمی دونم ..!
*.*
برو پا پزشکی !
#_#

نَه .. جٌفتشون سالمن..!!
میخواستم آزمون ورودی به دانشگاه فلشخور رو ازت بگیرم که متاسفانه قبول نشدی.. انشلا سال بعد Θ_Θ
(10-09-2017، 21:46)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:42)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مغز و اعصاب روان !
روان کُلی !

آره موافقم ...
همچین رشته ای ندیدم !

=)
بله !

من نگفتم تخصص دارم !
گفتم یه دانشجوی سال اولی ساده ام ..
من اگه دارم از تخصص حرف میزنم برای اینه که به سوالات شما جواب بدم ! :/
من یه سال اولی ساده ام که تازه وارد این محیط شدم ..
هیچوقتم حرف از تخصص برای خودم نمی زنم !
این یه رشته اس مثه همه رشته ها !
خب عزیزم رشته ی مغز و اعصاب برا تخصصه !
(10-09-2017، 21:46)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من به کسی چیزی نگفتم عزیزم !
کدوم اشتباه ؟
ببین گلم .. من کاربر تازه ام .. دو ماه نشده اینجام !
به محض ورود همه به جرم اینکه کاربر تازه ام دارن اینطور رفتار میکنن !
دیگه هر کسی یه ظرفیتی داره !

(10-09-2017، 21:47)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:42)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نمی دونم ..!
*.*
برو پا پزشکی !
#_#

نَه .. جٌفتشون سالمن..!!
میخواستم آزمون ورودی به دانشگاه فلشخور رو ازت بگیرم که متاسفانه قبول نشدی.. انشلا سال بعد Θ_Θ

:////////
(10-09-2017، 21:48)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-09-2017، 21:46)ησвƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من به کسی چیزی نگفتم عزیزم !
کدوم اشتباه ؟
ببین گلم .. من کاربر تازه ام .. دو ماه نشده اینجام !
به محض ورود همه به جرم اینکه کاربر تازه ام دارن اینطور رفتار میکنن !
دیگه هر کسی یه ظرفیتی داره !
جرم کاربرا تازه ؟

اتفاقا فلش خیلی بهتر شده از این لحاظ !

سه سال پیش میومدم گ آ هیچ کسی تحویل نمیگرف آدمو !

الان ک خوبه ، چ مشکلی داری پ ؟