انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-06-2018، 10:51)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی بادمجون دوس داری :| تازه و رسیده :/ و البته بزرگ
انقد خودیش پوس پوس شد دس بردار :/
الان عربی شد فک کنم

شرم و حیا تو دخترای جامعمون به کل از بین رفته ! 
(01-06-2018، 12:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2018، 10:51)_ғᴀᴛᴇᴍᴇ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی بادمجون دوس داری :| تازه و رسیده :/ و البته بزرگ
انقد خودیش پوس پوس شد دس بردار :/
الان عربی شد فک کنم

شرم و حیا تو دخترای جامعمون به کل از بین رفته ! 

ناراحت نباش گَسَکَم  Telegh_01
(01-06-2018، 12:06)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناراحت نیستم .. بیشعوری بقیه به من مربوط نیست ولی عصبانی میشم ..
(01-06-2018، 12:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2018، 12:06)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ناراحت نیستم .. بیشعوری بقیه به من مربوط نیست ولی عصبانی میشم ..

کله نیس کِ آستانه گَمَجه D;
فقط مربوط به دخترا نیست همه اینجوری شدن
چه روز مزخرفی(:
به من مربوط نیست ولی دخترا باید خود دار تر باشن...
(01-06-2018، 12:29)sa.sa79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فقط مربوط به دخترا نیست همه اینجوری شدن

درسته اما شخصیت دختر باید شرم خودش رو حفظ کنه ((:

هرچی پسر بگه دختره بدتر ادامه میده ؟ یعنی چی !
(01-06-2018، 12:36)ѕтяong نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی دخترا باید خود دار تر باشن...

درسته چون وظایف شون ک یکسان نیست

ولی الان هیچ کدوم کارشونو درست انجام نمیدن یه طرفه نیس
حرف حرف میاره اگ دختر ادامه نده پسر مطمعن باش هیچی نمیگه