انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بیخیآل صلوات ختم کنین!
آره کلاً قاطی پاتی شد .. 

ولی خلاصه بگم که سکوت کنی قشنگ تری تا اینکه بخوای بی ادب باشی و باحال بنظر برسی (((: 

نمیدونم دیگه چطور بگم .
(01-06-2018، 13:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-06-2018، 13:00)sa.sa79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا فکر میکنی همیشه دختر باید سکوت کنه اخه

این مربوط به همه س

کی گفته بخاطره جنسیت باید حرف نزنه

شخصیت انسانیت ... صفات مربوط به یک انسانه نه جنس

من دارم میگم ، دیدگاه پسر داره میگه ، جامعه داره میگه ..

خانم عزیز اگه سکوت نکنی سوءاستفاده میشه ازت .. از صحبتت ، بازیچه قرار میگیری .. 

با حاضر جوابی نمیتونی ثابت کنی برابری نمیشه .
به نظر من آدم باید جایی حرف بزنه که حقوقش داره پایمال میشه ن توو شوخیا خودشو نشون بده :|
(01-06-2018، 13:04)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی بدخواه رفته پژمان ؟
بیام بالا سرش  Telegh_11  Telegh_11

بعداً تلگرام صحبت میکنیم .
خخخخخخ گیج شده :| 4
مورد داشتیم پسره تو چت به دختره گفته شمارتو بده واسه سحری بیدارت کنم...

دخترم گفت شماره حسابمو میدم پول بریز تو کارتم پیامش از بانک میاد بیدار میشم!
فک کنم پسره سریع بلاکش کردهTelegh_01
(01-06-2018، 13:06)ѕтяong نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نظر من آدم باید جایی حرف بزنه که حقوقش داره پایمال میشه ن توو شوخیا خودشو نشون بده :|

من فقط خواستم بگم که نذارید همچین همجنس هایی با چنین رفتاری موجب سرافکندگی شما بشن ..

هرچند باهم فرق دارید اما باز به عنوان همجنس باعث خجالته .
آره خودم میدونم که هر مشکلی پیش میاد ملت میگن دخترا فلانن یا پسرا فلانن آبروی تک تک همجنسامون آبروی خودمونه : )
هعیییkaffe2
کاش دنیا جوری بود هیچوقت ظهر نمیشد که آدما بخوابن : (((
از ظهر متنفرم : (((