انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-06-2018، 17:11)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2018، 16:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اختلالت تو حلقم چه ادبی میحرفیBd9
[/quote

جون ت زنه گف:/
لعنتیاچقدر جون منو قسم میخورینBd4

رویاعاشقم استیکررای اینجامBc6

(02-06-2018، 17:12)royayebarfi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعیییی... Be7
چیشدیBl8
14 از ته دل نیس ک
اشکال ندارهBd2

این استیکراکجابودن من خبر نداشتمBd4
اصا لحظه ب لحظه بهت نزدیک میشم عشقم Telegh_01

اینم قائم شهر !

تحمل کن عشق من Telegh_01
اﺳﺘﺎﺩﯼ ﺍﺯ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﻥ ﺧﻮﺩ ﭘﺮﺳﯿﺪ: به نظر ﺷﻤﺎ ﭼﻪ ﭼﯿﺰ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺭﺍ ﺯﯾﺒﺎ ﻣﯽﮐﻨﺪ؟

ﻫﺮﯾﮏ ﺟﻮﺍﺑﯽ ﺩﺍﺩﻧﺪ، ﯾﮑﯽ ﮔﻔﺖ: ﭼﺸﻤﺎﻧﯽ ﺩﺭﺷﺖ
ﺩﻭﻣﯽ ﮔﻔﺖ: ﻗﺪﯼ ﺑﻠﻨﺪد
ﺩﯾﮕﺮﯼ ﮔﻔﺖ: ﭘﻮﺳﺖ ﺷﻔﺎﻑ ﻭ ﺳﻔﯿﺪ !

ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺍﺳﺘﺎﺩ، دو کاسه کنار شاگردان گذاشت و گفت: به این دو کاسه نگاه کنید،اولی از طلا درست شده است و درونش سم است و دومی کاسه‌ای گلی است و درونش آب گوارا است، شما از کدام کاسه می‌نوشید؟

شاگردان جواب دادند: از کاسه گلی !

استاد گفت: ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻥ کاسه‌ها ﺭﺍ در نظر گرفتید، ﻇﺎﻫﺮ آنها ﺑﺮﺍﯾﺘﺎﻥ ﺑﯽﺍﻫﻤﯿﺖ ﺷﺪ !

《 آدمی هم همچون این کاسه است،آنچه که آدمی را زیبا می‌کند درونش و اخلاقش است،باید سیرتمان را زیبا کنیم نه صورتمان را 》

حوصلم سررفت کسی نیست؟Bl4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/vmno_img_20180602_191837.png

زندگییی ! 3>
(02-06-2018، 17:31)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینم قائم شهر !

تحمل کن عشق من Telegh_01

اشخور ghی ک نیسیم اینطوری میگی الان چارتا غریبه میبینن بدباور میشن :||

تل ساعت و بقیه چیزا رو بگو :/
(02-06-2018، 18:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-06-2018، 17:31)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینم قائم شهر !

تحمل کن عشق من Telegh_01

اشخور ghی ک نیسیم اینطوری میگی الان چارتا غریبه میبینن بدباور میشن :||

تل ساعت و بقیه چیزا رو بگو :/

حله :v
هیمBc8
کسی درمورد تحصیل توی گرجستان میدونه؟ |: