انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 325
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-06-2018، 14:18)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوروش بیخیال اعصابتو خورد نکن !

با کسی ک جنبه کل کل نداره و اطلاعاتی هم از رونالدو نداره بحث نکن :> ..

عزیزم خودتو دخالت نده((:
(26-06-2018، 14:14)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:07)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 13:51)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به خانوادت و بابات که توهین نکرد تو باباش و خانوادش رو وسط میکشی !
خودت به عنوان مدیر و الگو کاربرا کوتاه بیا کاربرای عادیم کوتاه میان (;
بخون حرفاشو !
جواب اون بحث فنی هم میدم بعدا
بحث شما نیس امیر جان این بحث منه !
الان کارخونه ام متاسفانه

یه جدواباد گفت تو بجاش چن بار خانواده بابا گفتی !

کلا بسته بزا بقیه تو گ.ا حرف بزنن !
اون اول گف جد و اباد و من حساسم رو گذشته های خودم ! اوکی ؟!
تو بحثامون هم جز ی حرف کودکانه و چرت گفتن و دهن وا کردن و اوب انتقاد و حرف زشتی نبود اگر بود من خودمم مث شما مدیرم متوجه میشم نیازی نیس کسی واسطه باشه!

شما تعیین نمیکنی امیر جان این بحث منه ! لطف کن تو بحث دیگران ریپلای نکنی !

حرفا مام ک پاک میکنن ملت..
ok از این به بعد ..

حالا دیگه بحث خودتونه من کاری ندارم ..
تا یه جایی رفتی بقیش رو
میخوای برو تو پ.خ ادامه باهاش !

اینجا تو جواب بدی اونم جواب میده .. الی اخر ، اخرشم هیچی نصیب کسی نمیشه مثل بحث من با چارتا بچه چند ماه پیش !

خب بازم من متوجه میشم خودم نیازی به این نوب بازیا ک واسه کاربرا عادی میکنی نیس ک واس ماهم بکنی !
من خودم وقتی ببینم بحث داره ب توهین میکشه یا طرفو قانع میکنم یا ادامه نمیدم باش
منم مث شما قوانینو بلدم اوکی ؟

من نیازی ندارم پی وی ایشون برم
قبلا راجب ی موضوع ک نظرشو راجب یکی از مدیرا اینجا میگف تو پی وی دیدم شخصیت ایشون رو

من خودم متوجه میشم تا کی و کجا ادامه داره
هرموقع از کسی طلب و درخواست مشارکت در بحث داشتم ایشون میتونه شرکت کنه !

این حرکت نوبی ک زدی واقعا جایی نداشت واسه ی بحث و ی مدیر دگه !

چقد ماهان و بقیه مدیرا بحثا از این سنگین تر کردن با پایان خوش ؟!

بیخیال
ولی شات از حرفا کاش بهش بدی فک نکنه خبری نیس از جوابش !
(26-06-2018، 14:18)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:16)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:04)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:03)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب:/

رجب از‌نوع ایوِدیک D:

مای گاد:/

اشپزیت شنیدم خوبه :/

برو چارتا پایه سیب بپز بیار دهنمون شیرین شه !

هاااااا؟
کی گفته؟من؟اشپزی؟
میدونم مسخره میکنی ولی اینو از کوجا درآوردی؟

الان همه شاخ میشن دخالت میکنن ت این بحث دوباره شروع میشه:/
عاغا صلوات ختم کن-_-
(26-06-2018، 14:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:14)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:07)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:06)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخون حرفاشو !
الان کارخونه ام متاسفانه

تو بحثامون هم جز ی حرف کودکانه و چرت گفتن و دهن وا کردن و اوب انتقاد و حرف زشتی نبود اگر بود من خودمم مث شما مدیرم متوجه میشم نیازی نیس کسی واسطه باشه!

ok از این به بعد ..

تا یه جایی رفتی بقیش رو

اینجا تو جواب بدی اونم جواب میده .. الی اخر ، اخرشم هیچی نصیب کسی نمیشه مثل بحث من با چارتا بچه چند ماه پیش !

خب بازم من متوجه میشم خودم نیازی به این نوب بازیا ک واسه کاربرا عادی میکنی نیس ک واس ماهم بکنی !

قبلا راجب ی موضوع ک نظرشو راجب یکی از مدیرا اینجا میگف تو پی وی دیدم شخصیت ایشون رو

بیخیال

دیگه طاقت هرکسی تا یه جاییه دیگه خخ !
(26-06-2018، 14:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
بخون حرفاشو !
الان کارخونه ام متاسفانه

ok از این به بعد ..

تا یه جایی رفتی بقیش رو

بیخیال
یادش بخیر چه توهمی هم تو اون پ.خ زدی ودهنتو واکردی فرهنگتو به نمایش گذاشتی((:
بابا رونالدو فراموش کرد گرفته تخت خابیده شما هنو دارین ازش حرف میزنن عاغاا ولکن:/
شقایق؟چرا جوابمو نمیدی؟):
بله عزیزم ببخشید
(26-06-2018، 14:25)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله عزیزم ببخشید

خاعش میکنم
هیچی همین جوری صدات زدم مث تو فیلما وسط دعواها=)
ابجی اگه عصبانی هستی دلخوری بیا منو کتک بزن فش بده ولی بیخیال این بحث(;
(26-06-2018، 14:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یادش بخیر چه توهمی هم تو اون پ.خ زدی ودهنتو واکردی فرهنگتو به نمایش گذاشتی((:

اره واقعا یادش بخیر..
چقد پی وی های قبلی حرفا رکیکی زده میسد راحب دوست بنده!

ب قول امیر هرکسی ی تحملی داره تا ی جا !
اخر کار وقتی توهین اخر رو کردین ب رفیق بنده من مث هودتون جوابتونو دادم..!!

من ی ادم رفیق پرستم..
دوباره هم پشت رفیق من حرف بزنی بیشتر از امروز و اون روز کوبیده میشی !!!
و 
خوانوادت دهنشو وا میکنه ! این بار اخر
(26-06-2018، 14:19)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-06-2018، 14:18)Dead Silence نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کوروش بیخیال اعصابتو خورد نکن !

با کسی ک جنبه کل کل نداره و اطلاعاتی هم از رونالدو نداره بحث نکن :> ..

عزیزم خودتو دخالت نده((:
دخالت ندادم ، وقتی رونالدو رو فقط واسه ی پنالتی قضاوت میکنی دیگه حرفی ندارم !
رونالدو 5 تا توپ طلا گرفت متوجهی که ؟ یا اینم نمیدونی :/
فقط یه نصیحت خواهرانه وقتی سر صحبتو باز میکنی خیلی محترمانه ادامه بده نه اینکه ب حاشیه بکشونی بحثو و تبدیل ب دعوا بشه .^. 
فعلا ..