انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 325
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-06-2018، 16:00)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:58)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:57)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب دیگه چ خبر دوستان؟!
+
گیس کشی هم نکنید!

ت مواظب باش اخطار نگیریD:
د یه بار دیگه بگیاااااااااااااا!
اع اع با بزرگترت؟D:
حق دارن اخطار میدناD:
(20-06-2018، 15:59)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:55)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:53)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:51)Aмιя Hσѕѕєιη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من مدیرا خیلی از سایتا هستم شما نگاهتون به فلش محدوده !

نازه چ ربطی به غرور داشت بحثمون؟

عاع اوکی ولی درست حرف زدن رو یاد بگیرین به دردتون میخوره هه

(20-06-2018، 15:52)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یهو دیدی کردو ت ضایع شدی شقایق هیچی نگوTelegh_01

اگه بتونه خودمو اعدام میکنم:/

ببخشید من مثل بقیه نمیتونم با هرکسی و همه ادمایی که نمیشناسم یکساعت ابراز علاقه کنم !

طرز حرف زدن رسمی برای همینجور موقع هاست !

منم انقدر دیوونه نشدم منتظر ابراز علاقه از طرف شما باشم:/
رسمی حرف زدن با بی ادبی فرق داره ..شماهنوز فرق اینارو نمیدونین

من من ندیدم بی ادبیی کرده باشم !

اگه میشه قستمی که تو حرفام‌بی ادبی دیده میشه رو بفرستید ما بدونیم !

اهان هه یه چیزیم بدهکار اقا شدیم
من وقت اضافه ندارم خودتون برین بخونید دوباره کامنتارو:/
(20-06-2018، 16:01)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 16:00)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:58)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 15:57)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب دیگه چ خبر دوستان؟!
+
گیس کشی هم نکنید!

اع اع با بزرگترت؟D:
حق دارن اخطار میدناD:
با آجیم ((:
بدن !
منو از اخطار نترسونید \:
بس نمی کنید بچه ها؟!

(20-06-2018، 16:03)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 16:01)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خب دیگه چ خبر دوستان؟!
+
گیس کشی هم نکنید!

اع اع با بزرگترت؟D:
حق دارن اخطار میدناD:
با آجیم ((:
بدن !
منو از اخطار نترسونید \:

هر چیم باشه بزرگترتم(:
اره دیگه عادی شده برات:/
(20-06-2018، 16:03)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بس نمی کنید بچه ها؟!

(20-06-2018، 16:03)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اع اع با بزرگترت؟D:
حق دارن اخطار میدناD:
با آجیم ((:
بدن !
منو از اخطار نترسونید \:

هر چیم باشه بزرگترتم(:
اره دیگه عادی شده برات:/
آره دادا.
دادا؟
(20-06-2018، 16:05)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دادا؟
سرور مایی دیگه!
همه داداشای منن دخترا!
(20-06-2018، 16:09)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 16:05)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دادا؟
سرور مایی دیگه!
همه داداشای منن دخترا!

:/
(20-06-2018، 16:09)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-06-2018، 16:09)ღ ღ ẐÅℋℜÅ ღ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دادا؟
سرور مایی دیگه!
همه داداشای منن دخترا!

:/
هووووممم؟!
هوووففف