انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه 325
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-06-2018، 11:32)❤nila❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بهش برسی تربچه  Tongue  الان باز میگه به چی به رویاهات ایش Big Grin
قبول میشیییییی باید بشی نشی شوهرت میدماااا  Big Grin

خخ مرسی
سال دیگه انشاالله
شوهر Undecided بیخیال بابا

(23-06-2018، 11:34)_wιɴɴer_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2018، 11:33)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2018، 11:32)_wιɴɴer_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2018، 11:31)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-06-2018، 11:29)❤nila❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایشالا تربچه منم قبول بشه که مییییشه بعد کلی جشن بگیریم براش مهمون زهرا  Rolleyes  Tongue

مرسی پیازچه((:
زهراقبول کن من که قبول نمیشمD:
+
شرکت نکردم سنجش

کنکوری سال بعدی یا امسال ؟!

امسال

میخواستم بدونم این تخمین های سنجش تا چه حدی معتبره ..
+
موفق باشی
شنیدم این چندتا ازمون اخرش هرچی شی کنکورم همون میشی:/
مرسی
ما واست دعا میکنیم تو هم که تلاشتو کردی و میکنی انشالله یه نتیجه خوب هم میگیری استرس نداشته باش ابجی جونم Heart
(23-06-2018، 11:40)❤nila❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما واست دعا میکنیم تو هم که تلاشتو کردی و میکنی انشالله یه نتیجه خوب هم میگیری استرس نداشته باش ابجی جونم Heart

مرسی عزیزم Blush Heart
فدات بشم 4xv
خدانکنهnky
شما فقط خرج بندازین رو دستما باشه؟! عاقا من هیچی پول ندارم داشته باشمم نیاز دارم Telegh_01
+
ی دیدی شد شقایق من شانس ندارم ک ،ان شالله بشه(:
انشالله انشالله 48
لعنتی تو که همش فقیری14
نه قبول کن قبولی تو کار نیسBd4
میشی شقایق میشیییی
نشدی هم سال دیگه هس نبینم استرس داشته باشیااا
دارم استرس:/
بیخیال فاطی عروسی خوش گذشت؟D: