انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه 333
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-02-2020، 20:35)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:34)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:30)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:29)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:28)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
خدابگم چیکارتون نکنه پوکیدم از خنده

چی شده مگه ؟
کسی چیزی گفته؟

ن عزیزم پیام قبلی هارو بخون میفهمی Big Grin

در مورد بچه است کسی بچه دار شده ؟ Huh  Big Grin

درباره سن عاقا محمد صحبت میکردن
ی روز که حوصلت سر رفته بود بخون Big Grin

باشه اگه حوصله داشتم میخونم Heart
آفرین امروز چهارشنبه بود هوراااا

(26-02-2020، 20:36)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:34)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:33)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:31)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:30)ღℯʟїкα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زهر مار
نیشتو ببند
سینزده
نه دوازده Angry  Angry  Angry  Angry

خو کوچولویی دیگه من چیکار کنم

خواهرمو اذیت نکن
کلا همه رو اذیت میکنی؟

(26-02-2020، 20:32)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:31)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
استغفرلله Big Grin
ممنون

استغفرالله واسه چیه خودت گفتی بهت بگم سوتون دیگه هه هه هه

منم خوبم مرسی

منم نپرسیدم خوبی یا نه !

آره آفرین همینه

چی همینه؟

همونی که تو گفتی دیگه همونه
خب خب خب فردا سوپر شو داونه
(26-02-2020، 20:35)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:34)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:30)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:29)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:28)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
خدابگم چیکارتون نکنه پوکیدم از خنده

چی شده مگه ؟
کسی چیزی گفته؟

Telegh_01Telegh_01Telegh_01
اره محمد
یعنی داشتا...خخخخخخخخخخخخ
خدانکشتت ستایش مردم از خنده Big Grin

اخه دیدم در مورد بچه است گفتم شاید یکیتون بچه دار شده Big Grin

اخه ملیکا نوشته بود هرکی بچه دوست داره دستش بالا دیگه گفتم حتما یکیشون بچه دار شده Big Grin
(26-02-2020، 20:36)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(26-02-2020، 20:36)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:34)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:33)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:31)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خو کوچولویی دیگه من چیکار کنم

خواهرمو اذیت نکن
کلا همه رو اذیت میکنی؟

(26-02-2020، 20:32)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
استغفرالله واسه چیه خودت گفتی بهت بگم سوتون دیگه هه هه هه

منم خوبم مرسی

منم نپرسیدم خوبی یا نه !

آره آفرین همینه

چی همینه؟

چی میگی بابا

گیچم کردی Undecided

(26-02-2020، 20:38)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:35)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چی شده مگه ؟
کسی چیزی گفته؟

اره محمد

اخه دیدم در مورد بچه است گفتم شاید یکیتون بچه دار شده  Big Grin

اخه ملیکا نوشته بود هرکی بچه دوست داره دستش بالا دیگه گفتم حتما یکیشون بچه دار شده Big Grin

Telegh_01Telegh_01
میووووووووووووووووووووووو
(26-02-2020، 20:38)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:36)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خواهرمو اذیت نکن
کلا همه رو اذیت میکنی؟

منم نپرسیدم خوبی یا نه !

آره آفرین همینه

چی همینه؟

چی میگی بابا

گیچم کردی Undecided

اشکال نداره سوتون به خودت فشار نیار پایه هات کج میشه
(26-02-2020، 20:35)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-02-2020، 20:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببین عمه جان (    ) هم فرمودن عاقااااااااا جور درنمیااااااددددددددد

خب عمه جان تو رو از بهزیستی گرفتیم Big Grin

بی معرفتا حلالتون نمیکنم.... Tongue
به همین برکت قسم (Telegh_01) یکم زودتر میگفتین میرفتم دنبالشون پیداشون میکردم....
هعییییییی اون از بابام ( ) همینجوری میاد راحت میگه اینم از تو عمه....
(26-02-2020، 20:39)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میووووووووووووووووووووووو

چطور کلاغکم؟
(26-02-2020، 20:38)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چی شده مگه ؟
کسی چیزی گفته؟

اره محمد

اخه دیدم در مورد بچه است گفتم شاید یکیتون بچه دار شده  Big Grin

ننه من 12 تا نوه 16 تا نتیجه و 18 تا ندیده دارم در یک سالگی ازدواج کردم Big Grin