انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه 333
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آرههههه داش حله
فقط میمانه تو ببینم شکستشوم میدی داشی
(25-02-2020، 12:13)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آرههههه داش حله
فقط میمانه تو ببینم شکستشوم میدی داشی

خخخ دادا تا امسال شکست نخوردم
و نخواهم خورد
تازه امسال با انرژی و حرکات جدیدی میام
ممد حالا یه دست بازی میکنم ولی نتم پرید باختم شاخ نشی بگی من بردما :-|
(25-02-2020، 12:15)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممد حالا یه دست بازی میکنم ولی نتم پرید باختم شاخ نشی بگی من بردما :telegram_59:

نه من جوانمردانه بازی میکنم. یبار با مهسا بازی میکردم مهرشو دیر حرکت داد بردم ولی اونو برد حساب نکردم :‌)
انا هذا :-‌/
اخه 40 روزم تعطیلات میشه
باشه بریم بازی کنیم
(25-02-2020، 12:20)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه 40 روزم تعطیلات میشه

هنوز معلوم نیست

(25-02-2020، 12:20)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه بریم بازی کنیم

زود باش دیگه اخوی :'-/
میگم نتم ضعیفه التن به زور داره بالا میاد

یکم بصبر Undecided
سه سال بعد...
(25-02-2020، 12:21)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 12:20)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه 40 روزم تعطیلات میشه

هنوز معلوم نیست

(25-02-2020، 12:20)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه بریم بازی کنیم

زود باش دیگه اخوی :'-/

تعطیلم نکنن ما خودمون نمیریم