انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه 333
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-02-2020، 22:11)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:07)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:02)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستایش دقیقا مامان منم اینطوریههههههه

اره هرچیم بهش میگم من لباس برا عید نخریدم میگه نباید بری بیرون  crying

خخخخخ یا خود خدا من که هنوز بهش نگفتم میخوام برا عید خرید کنم...
اگه نزارهههه چییییی
اه این کرونا چی بود اخه...ایشالا چینیا بشکنن!!!!:-)

اره دیگه همه خریدای عیدشونو تموم کردن من هنوز شروع نکردم که بخوام تموم کنم Big Grin

منم crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
(25-02-2020، 22:11)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:11)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:07)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:02)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ستایش دقیقا مامان منم اینطوریههههههه

اگه نزارهههه چییییی

اره دیگه همه خریدای عیدشونو تموم کردن من هنوز شروع نکردم که بخوام تموم کنم Big Grin

منم crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying

Heart

غزل جونم تو فردا کی انلاین میشی؟ Heart

بدبخت شدیم رسمااا
غزل توام نخریدیییی؟؟؟
(25-02-2020، 22:13)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:11)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اگه نزارهههه چییییی

منم crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying

Heart

غزل جونم  تو فردا کی انلاین میشی؟  Heart

احتمالا 12:45
(25-02-2020، 22:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بدبخت شدیم رسمااا
غزل توام نخریدیییی؟؟؟

چرا اخه ؟
برا اینکه لباس عید نخریدیم؟

(25-02-2020، 22:14)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:13)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
اگه نزارهههه چییییی

Heart

غزل جونم  تو فردا کی انلاین میشی؟  Heart

احتمالا 12:45

خوب خوبه منم همون موقع ها انلاینم Heart

مهسا توام همین ساعت انلاین باش Heart
(25-02-2020، 22:17)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بدبخت شدیم رسمااا
غزل توام نخریدیییی؟؟؟

چرا اخه ؟
برا اینکه لباس عید نخریدیم؟

با این کرونای کوفتی چطوریییی خرید کنیممم؟؟؟!!!!
عی بابا...بیخیالش اصلا...منکه بالاخره خریدمو میکنم براچی حرص بخورم...
چخبر؟؟چیکارا میکنی؟
[ -> ]

بدبخت شدیم رسمااا
غزل توام نخریدیییی؟؟؟

چرا Huh
(25-02-2020، 22:20)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بدبخت شدیم رسمااا
غزل توام نخریدیییی؟؟؟

چرا Huh

هیچی عاقا بیخیال
غزل پ.خ جوابمو ندادیییی
(25-02-2020، 22:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-02-2020، 22:20)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بدبخت شدیم رسمااا
غزل توام نخریدیییی؟؟؟

چرا Huh

هیچی عاقا بیخیال
غزل پ.خ جوابمو ندادیییی

حوصله ندارم Big Grin

برو پ.خ جوابتو دادم
الان مشکلتون اینه که لباس عید نخریدین؟؟ زنده بمونیم خیلیه