انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-03-2020، 23:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از همکاری شما بابت ایده پردازی برای نظرسنجی نهایت تشکر را دارم

هِچی ب ذهنم نرسید خا
خب خب خب چند روز بیشتر تا چهار شنبه سوری باقی نمونده حاج صابر فشفشه ها رو نساخت؟
تو تهران یه کوچه هست، اسمش "بیمارستان کمک" هست! بعد جالبش اینجاس که اصلا بیمارستانی تو اون کوچه نیست!!!
یه تهرانی اومده بود رامسر خونه همسایه!!!!!!!

خدارو شکر کرونا نداشت....
امروز صدای امبولانس شنیدم
#زنگ_خطر
(10-03-2020، 23:14)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه تهرانی اومده بود رامسر خونه همسایه!!!!!!!

خدارو شکر کرونا نداشت....

رامسر خودش مرکز کروناس اگه نداشته باشه هم میگیره
(10-03-2020، 23:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امروز صدای امبولانس شنیدم
#زنگ_خطر

من هر روز میشنوم!!!
(10-03-2020، 22:58)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2020، 22:57)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-03-2020، 22:56)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گ.ا داره حرصیم میکنه
دم دراورده واس من
دیر دیر پر میشه!!!

ایندفعه خیلی داره طولانی میشه

ااااااااا نفس ب توام ندادم الان میدم Big Grin

مرسی Heart
مرغان چمن را چو صبا بوی گل آرد
زنهار مپندار که خاموش توان کرد

صائب تبریزی
اون اصن شبیه من نبود ب فکر همه چیت
فقط ی ژست دره پیت و