انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(08-03-2020، 12:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote='Kind-girl-nafas' pid='3488211' dateline='1583648751']
آقایون انجمن با تاخیر روزتون مبارک  Smile
 مخصوصا عمو صابر

و مدیرای خوب

مرد بودن یعنی
دل اونی که بهت دل داد و نشکنی
اشکشو در نیاری
از اعتمادش سواستفاده نکنی
مرد بودن
یعنی
مسئولیت...

ممنون.
(من چون احساس کردم شما سپاس دوست نداری ندادم.)

خواهش میکنم
نه بابا کی از سپاس بدش میاد Big Grin
روز از نو روزی از نو برا بابا ها چی میخرید؟
هیی روز پدره چه بخرممم

(08-03-2020، 12:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-03-2020، 9:25)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقایون انجمن با تاخیر روزتون مبارک  Smile
 مخصوصا عمو صابر

و مدیرای خوب

مرد بودن یعنی
دل اونی که بهت دل داد و نشکنی
اشکشو در نیاری
از اعتمادش سواستفاده نکنی
مرد بودن
یعنی
مسئولیت...

ممنون.
(من چون احساس کردم شما سپاس دوست نداری ندادم.)

(08-03-2020، 11:59)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلامممممم بر هم انجمنی هایییی
گل گلاب

سلام

بهههه داش ممد خوبی ؟؟

آهاییییی ای خدااااا

دست بهم نیزار دست بهم نیزاررررر

آقایون آبجیام گفته باشم انجمن واس ماست
کیا تا حالا کرونا گرفتن دستا بالاااا
خودم همه صفحاتو پر میکنماااااا

آ هی اینه خواستین شیت شدم
(08-03-2020، 12:07)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(08-03-2020، 9:25)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهش میکنم 

نه بابا  کی از سپاس بدش میاد Big Grin
عه! 
از اونجیی که کلا ۳۸ بار سپاس کردین حدس زدم شما زیاد خوشتون نمیاد از این کار. وگرنه بعید میدونم انچه را که برای خود میپسندید برای دیگران نپسندید.

حال کردی؟
2
(08-03-2020، 12:34)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیا تا حالا کرونا گرفتن دستا بالاااا

تو گرفتی؟؟ دستت بالا
(08-03-2020، 12:20)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیی روز پدره چه بخرممم

سلام

بهههه داش ممد خوبی ؟؟
سلامت باشی
الان لایو زندست

بچه ها من در حال خودکشی هرکی از رنگ خونم خوشش آمده
لایک کنه
(08-03-2020، 12:34)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-03-2020، 12:07)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خواهش میکنم 

نه بابا  کی از سپاس بدش میاد Big Grin
عه! 
از اونجیی که کلا ۳۸ بار سپاس کردین حدس زدم شما زیاد خوشتون نمیاد از این کار. وگرنه بعید میدونم انچه را که برای خود میپسندید برای دیگران نپسندید.

حال کردی؟
2
خخخ
دست خودم نیس
هر موقعه که میخوام سپاس بدم نمیشه
باید بره یه سپاس چند بار بزنی دکمشو
ارور میده
نمیدونم مشکلش چیه
وگرنه به سپاس میدادم Big Grin