انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۶
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-03-2020، 23:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2020، 23:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا صابروخودش بچه زرنگ شهرشونه! اسمش بک گراند داره!
ولی زیادم شبیه نیستا!!

پس من کور رنگی دارم !!
ولی رنگ قبلیتون ابهت خاصی داشتا (((: 
رنگ کاربرای عادی هم تغییر میدادید .
اتفاقا من از این خوشم میاد! دخترونه بود رنگش.
حتی رنگ کاربرای محروم هم عوض شد ولی عادی ها نه! احترام به مشتری یعنی اقا صابر سامسونگ اداشم نمیتونه دربیاره
(11-03-2020، 23:46)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2020، 23:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممد عمو صابر عیدی بهت چی میده؟؟؟
هیشی ب من عیدی نوموده...دلم اوفی شودا

مادی نیست.

مگه همه چی مادیه؟؟
چی میده بهت؟؟!
(12-03-2020، 0:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2020، 23:46)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2020، 23:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممد عمو صابر عیدی بهت چی میده؟؟؟
هیشی ب من عیدی نوموده...دلم اوفی شودا

مادی نیست.

مگه همه چی مادیه؟؟
چی میده بهت؟؟!
بماند

(11-03-2020، 23:55)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقد عوض شد

ولی اینجوری اصلا راحت نیستم
عادت کرده بودم به اون فضا
کلا فرق میکنه الان

میدونم چه حالی میشه ادم. منم از اون استفاده میکردم قبلا. 
عادت میکنی. این امکاناتش بیشتره. سعی کن از این استفاده کنی
واینک بازگشت چنددقیقه ایم رابه شماتببببببببببببببرییییییییییییییییککککککککککککککککک میگویم
(12-03-2020، 0:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2020، 23:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-03-2020، 23:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی زیادم شبیه نیستا!!

پس من کور رنگی دارم !!
حتی رنگ کاربرای محروم هم عوض شد ولی عادی ها نه! احترام به مشتری یعنی اقا صابر سامسونگ اداشم نمیتونه دربیاره

لینک یه کاربر محروم بده ببینم
الان یه سوالی
من رفتم پوستمو دیدم نوشته بود استفاده از پیش فرض
عوضش کردم اونی ک ممد گفته بود
به گوشته و هسته هم کاری نداشتم!!!خخخخخخخ
الانم تغییری رو حس نمیکنم!
چرا؟؟!
(12-03-2020، 0:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان یه سوالی
چرا؟؟!

پیشفرض همونه که من گفتم(یه اسم دیگش dt1 هست). اون یکی رو انتخاب کنی تغییر میبینی

(12-03-2020، 0:07)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 0:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ولی زیادم شبیه نیستا!!

پس من کور رنگی دارم !!

لینک یه کاربر محروم بده ببینم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=14118
اینقدر لایک نکن شرمنده میکنیTelegh_02
(12-03-2020، 0:12)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 0:08)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان یه سوالی
چرا؟؟!

پیشفرض همونه که من گفتم(یه اسم دیگش dt1 هست). اون یکی رو انتخاب کنی تغییر میبینی

اها
وایسا امتحان کنم...

یا خدا
این چرا اینجوریههههه
(12-03-2020، 0:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 0:12)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
الان یه سوالی
چرا؟؟!

اها
وایسا  امتحان کنم...

یا خدا
این چرا اینجوریههههه

اره واقعا تغییر سخته
(12-03-2020، 0:23)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-03-2020، 0:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[quote='m.h.sa' pid='3490735' dateline='1583960900']
الان یه سوالی
چرا؟؟!

پیشفرض همونه که من گفتم(یه اسم دیگش dt1 هست). اون یکی رو انتخاب کنی تغییر میبی
یا خدا
این چرا اینجوریههههه

اره واقعا تغییر سخته