انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ممد یه نظر سنجی درباره درجات کاربری تو گ.آ بزار.....
(23-03-2020، 12:12)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام Telegh_59

سلام غزل
(23-03-2020، 12:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخ باشه چنبار سلام میدیم:-P

ممد دیشب برا چی اومدی تو خواب من ای مزاحم؟؟!!!:-P
اَی اَی اَی
قیافمو چطوری ترسیم کرده بود ذهنت؟

(23-03-2020، 12:20)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطور یعنی؟
(23-03-2020، 12:20)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

با تو نیستم به چه حقیاسمه منو مسخره میکنی؟؟؟
(23-03-2020، 12:19)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدرررررررا

جواب بده من کسی که اسممو مسخره کنه به این راحتی ولش نمیکنم
اسم به این خوبی!
خودشم ترکیبیه
سیر(برادر پیاز)+وان(حمام)
ای خدا باید 50 تا تایپک دیه بزنم crying
سلام بر همه

سلام همگانی!....

(23-03-2020، 12:22)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای خدا باید 50 تا تایپک دیه بزنم crying

میخوای نویسنده بشی؟

نظر خود راجب درجات کاربری؟

۱-عالی
۲-اندازش باید کوچیکتر باشه
۳-بد
۴-سایر(در انتقادات مطرح میکنم)

بزار اقا صابر سایز نهاییش رو اعمال کنه بعد.
کوچیکتر کرد انگار
(23-03-2020، 12:19)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدرررررررا

مسخره نکردم ای مرد!

دعوا ایجاد نکن!

شنیدن اسمایی که اصلا تا به حال نشنیده بودم برام عجیبه....

مثلا خودم رفیق دارم اسمش هست باتیس!
(23-03-2020، 12:22)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
صدرررررررا

اسم به این خوبی!
خودشم ترکیبیه
سیر(برادر پیاز)+وان(حمام)

بامزه حمون ترکیب با لحنه انگلیی بخون