انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-03-2020، 18:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-03-2020، 18:08)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ول کن اینو برو دلارامو از تو پروفایلم گوش کن :-|

گوشیدم
باحاله

گوشیدن فعله؟ 

برو پ.خ
مرسی سیروان
بی انتها خوبه

(20-03-2020، 18:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-03-2020، 18:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-03-2020، 18:08)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

گوشیدم
باحاله

گوشیدن فعله؟ 

نه...گوشیدن میشه مصدر:-P
اسمت چی بود؟
کی جوک بلده؟ برای من بگه. سیروان تو بگو.
(20-03-2020، 18:34)پرهام پولدار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یه روز یه مرده میخوره به نرده ولی برنمیگرده!!!
هه هه هه:-|
(20-03-2020، 18:34)پرهام پولدار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به غضنفر میگن چرا نماز نمی خونی

میگه حفظم چ ا بخونم
شماها همه عضوای جدیدید ؟ (:
(20-03-2020، 18:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

یه روز یه مرده میخوره به نرده ولی برنمیگرده!!!
هه هه هه:-|

مهسا اگه بازم اهنگ میخوای بزارم من 1600 اهنگ توی گوشیم دارم 600 تاش به دردت نمیخوره چون کردی
(20-03-2020، 18:25)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسی سیروان
بی انتها خوبه

(20-03-2020، 18:17)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

گوشیدم
باحاله

گوشیدن فعله؟ 

نه...گوشیدن میشه مصدر:-P
مصدر هم فعله ولی نه زمان داره و نه شخص
اینم فعل جدید :-○